2726

برو پلیس +۱۰، یه فرمی برای دریافت پاسپورت داره اون رو بگیر پر کن، بعد با فرمش اول صبح برو پلیس +۱۰ برای گرفتنش، هر مدرکی هم لازم باشه ببری نوشته پشت فرم. میری اون‌جا عکسش رو میگیری هزینه‌ش رو میدی و...، بهت یه رسید میدن پاست صادر شد میاد دم خونه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
برو پلیس +۱۰، یه فرمی برای دریافت پاسپورت داره اون رو پر کن، بعد با فرمش اول صبح برو پلیس +۱۰ برای گ ...

مرسی عزیزم

پس اول فرم بگیرم پر کنم بعدش ببرم با مدارک

عکس و اونجا میگیرن یا بیرون بگیرم ببرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو پلیس +۱۰، یه فرمی برای دریافت پاسپورت داره اون رو بگیر پر کن، بعد با فرمش اول صبح برو پلیس +۱۰ ب ...

راستی خانمایی که متاهلن باید اجازه همسر باشه؟

تو محضر خونه ها میشه اینو انجام داد؟

2728
مرسی عزیزم پس اول فرم بگیرم پر کنم بعدش ببرم با مدارک عکس و اونجا میگیرن یا بیرون بگیرم ببرم؟

آره فرم رو بگیری قبلش پر کنی با خیال راحت خیلی راحت‌تری عزیزم، دیگه اون‌جا میری فقط میشینی نوبتت برسه فرم رو میدی دستشون هی درگیر پر کردن بخش‌های مختلفش نیستی. عکس رو هم همون‌جا میگیرن خودشون چون عکس بیومتریکه نمیشه آدم خودش ببره، یه سری ضوابط خودش رو هم داره مثلا شال رنگ طیف سبز و سفید نباشه و طرح‌دار نباشه و...، که نوشته توی فرمشون.

راستی خانمایی که متاهلن باید اجازه همسر باشه؟ تو محضر خونه ها میشه اینو انجام داد؟

آره عزیزم اجازه همسر میخواد، تو همین فرمی که بهت میدن یه قسمتش اجازه همسر/پدر هست، باید فرمه رو ببرید دفترخونه برای اجازه محضری، دفتردار پایین فرم رو مهر میزنه.

مجرد بالای ۱۸ سال اجازه پدر میخواد؟

نه عزیزم

اگه پاسپورت قبلی دارین با کارت ملی تشریف ببری هیچ مدرک دیگه ایی نمیخواد.

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.

اگر ازدواج کردی باید بری محضر همسرت محضری برای پاسپورت رضایت بده شما اونو ببری پلیس +۱۰ اگرم ازدواج نکردی و بالای ۱۸ هستی که تعهد نمیخاد 

بعدش میری دفتر پلیس به علاوه ۱۰ اونجا خودشون ازت عکس میگیرن. روسری گل گلی و طرح دار نبر . ساده بدون طرح. اجازه نمیدن. 

توکل بر خدای مهربان
من شالم سفید بود اتفاقا 

شال و حتی پیراهن سفید برای آقایون نمیشه. چون وقتی میخوان عکس رو آپلود کنن همراه پس زمینه حذفش میکنه.

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
2706