2737
2734
عنوان

مسخره کردن نی نی سایت !!

447 بازدید | 15 پست

امشب یک تاپیک دیدم که یکسری افراد بیکار و بی هنر توی یوتیوب و حتی توی توییتر اینجا رو مسخره میکنن و ادا در میارن 

قبول دارم بعضی از محتواها ابکی و ابرو ریز هست ؛ اما یاد یک خاطره ای افتادم که پارسال بود حدودا دیدم یکی داخل توییتر یکی از پست های من مربوط به یکی از تاپیک ها که براتون لینکش رو میزارم مورد تمسخر قرار داده !! 

چقدر نادان و بی خرد هستن افرادی که نمیفهمن هر آدمی یک زندگی خصوصی داره و یک زندگی عمومی و هر زنی داخل زندگی خصوصیش مادر ، همسر و یک زنه و قرار نیست که انتگرال شوهرش رو حساب کنه و دوست داره هر از گاهی غیبت کنه ، درد و دل کنه و کیف کنه ..😅😅😅

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7128341/ینی-ینفرم-اینجا-فیزیک-نخونده?postId=205012525

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتم خوندم خب حتما ازت به عنوان نخبه ی نی نی سایت یاد شده باید خوشحال باشی چون واقعا مغز میخواد این اثباتها رو فهمیدن و توضیح دادن😁

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2738
رفتم خوندم خب حتما ازت به عنوان نخبه ی نی نی سایت یاد شده باید خوشحال باشی چون واقعا مغز میخواد این ...

خیلی گشتم که پستش رو پیدا کنم ، ولی نبود 😂ازم به عنوان یک مامان خونه دار یاد شده بود که بجای پوشک و قرمه سبزی توی هر چیزی دخالت میکنم 😂😂😂

چ مسخره ای منک فک کردم شما خود انیشتینی💚

فدات شم عزیزمی ❤️😍😍

خیلی گشتم که پستش رو پیدا کنم ، ولی نبود 😂ازم به عنوان یک مامان خونه دار یاد شده بود که بجای پوشک و قرمه سبزی توی هر چیزی دخالت میکنم 😂😂😂

خیلی گشتم که پستش رو پیدا کنم ، ولی نبود 😂ازم به عنوان یک مامان خونه دار یاد شده بود که بجای پوشک و ...

ولش کن خودش مخش به این چیزا نمیرسیده حسودیش شده😄چون واقعا اثباتای ریاضی و فیزیک رو هر کسی درک نمیکنه تو باید به خودت افتخار کنی

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
فدات شم عزیزمی ❤️😍😍 خیلی گشتم که پستش رو پیدا کنم ، ولی نبود 😂ازم به عنوان یک مامان خونه دار یاد ...

قطعا این از دانایی و اطلاعات بالای شماست اونا دیگ میخاستن خودشونو خوشمزه جابدن اینجور گفتن😁

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2706