2733
2739
عنوان

واکنشم چی باشه ؟؟؟؟؟

66 بازدید | 5 پست

شیش ماهه پیش ، چون همسرم شهر دیگه سر کار هست وبچه ندارم و تنهام ی چند هفته ای موندم خونه مامانم اینا... خونه شون با ما تو ی شهریم...

بعد ی روز که من داشتم با داداشم حرف میزدم ک مثلا برو فلان کار رو برام انجام بده ... 

دیدم بابام پاشد اومد ک نهههههه ، من نمی‌ذارم ،، ماشینه منه نمی‌ذارم بره کاری باهاش انجام بده ....

منم گفتم چرا اینجوری میگی 

برگشت گفت یعنی چی ،،،، ی ماهه اومدی اینجا و چند تا توهین کرد ، جوابش رو دادم بعد گفت ببین تو با ی اشغالی پیشم هیچ فرقی نداری 😔😔😔😔😔😔

منم دلم شکست و پاشدم جمع کردم اومدم خونه م ،، اونم گفت ببخشید بچه ها ( ههههخ، فکر میکنه حالا بهش میگم نرو ) ....

خلاصه ک دیگه قهر کردم و نرفتم .الان بعد شیش ماه واتساپ داده که من اگه عصبانی شدم ببخشید و پاشو بیا و لجبازی نکن و از این حرفا ...  ی روزی مردم بعد پشیمون میشی ....

در صورتیکه خودش مقصر. بود ،، اصلا انگار با من لج داره 

واکنشم چی باشه ؟؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال دنیا و هزار اتفاق اومدیمو خدایی نکرده اتفاقی براشون افتاد اونموقع عذاب وجدان میگیری

برو سر بزن خیلی عادی برخورد کن ولی اگه دیدی تکرار کردن رفتار بدشون رو خیلی کم کن رفت و امدتو

2731