2726
عنوان

دفع پروتین در بارداری

17892 بازدید | 41 پست
سلام من تو هفته 32 بارداریم..دست وپام باد داره....ازمایش دفع پروتین دادم urine protein )24 h)............150 urine volume)24h)..................2500 مامام میگه باید حتما بری پیش متخصص زنان احتمال داره بستریت کنن من خیلی میترسم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید..........
آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی سیاره جون.. حتما که میرم ...ولی من اصلا فشارم بالا نیس ...همیشه رو دهه.....اخه چه خطری داره ؟تازه من اصلا وزنم زیاد نیس یا اینکه یهویی بالا نرفته.چرا باید بستری بشم
آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2728
عزیزم باید مراقب فشارت باشی و دایم خونه بگیریش. نگران نباش منم دفع پروتین داشتم.البته برا تو عددش خیلی نیست. من یه هفته زایمانم افتاد جلوتر و دوشب هم بعد زایمان بخاطر مراقبت ای سیو خوابیدم. دوستم هم قبل زایمان دو شب بستری شد. البته برا ما فشارمون هم همزمان با اینکه کم بود یه دفعه رفت بالا . پیش یه دکتر متخصص برو .اگه صلاح بدونه بستریت میکنه فقط برای مراقبت بیشتر.
....
من همیشه فشارم 9 و10 بود یه دفعه میره بالا. خداروشکر برا تو دفعت زیاد نیست و هفته اتم کم نیست. من از هفته 28 دفع داشتم. نگران نباش گلم.فقط احتیاط بیشتز کن و زیر نظر یه متخصص خوب برو.
....
ممنون بابت راهنماییات پارمیس جون.یه سوال ..دفع پروتین باعث میشه که نتونم طبیعی زایمان کنم ؟یا ربطی نداره
سلام دوستان من هفته 33 هستم. وزنم 15 کیلو رفته بالا. یه مقدار هم ورم دارم. دکتر مرکز بهداشت برام آزمایش دفع پروتیین نوشت. اما متخصص خودم چیزی نگفت . گفت حالا که نوشته برو.کسی میدونه ضروری هست برم یا نه؟
سلام ماامن نیلای جون........حتما برو.....لااقل خیالت راحت میشه .انشالله که مشکلی نیس
بچه ها دفع پروتئین شوخی بردار نیست که با خیال راحت میاین اینجا سوال می کنین در موردش حتما باید برید پیش پزشکتون ببخشید صریح میگم اما هم می تونه به جنین آسیب بزنه و هم مادر منم هفته ی 36 فشارم شد 14 دکترم آز نوشت که دفع پروتئین داشتم شبونه ساعت 11 بستری شدم و دکترم سریع سزارینم کرد حتی نذاشت تا صبح صبر کنم و آماده بشم اینقدر خطرناکه گفت من مسئولیتش رو قبول نمیکنم حتی اگه یک ساعت دیر تر بیای بیمارستان واسه سز
بچه ها دفع پروتئین شوخی بردار نیست که با خیال راحت میاین اینجا سوال می کنین در موردش حتما باید برید پیش پزشکتون ببخشید صریح میگم اما هم می تونه به جنین آسیب بزنه و هم مادر منم هفته ی 36 فشارم شد 14 دکترم آز نوشت که دفع پروتئین داشتم شبونه ساعت 11 بستری شدم و دکترم سریع سزارینم کرد حتی نذاشت تا صبح صبر کنم و آماده بشم اینقدر خطرناکه گفت من مسئولیتش رو قبول نمیکنم حتی اگه یک ساعت دیر تر بیای بیمارستان واسه سز
البته شماها چون هفته های پایین ترید و عددتون کمه بستری میشین و تحت مراقبت ویژه باید باشید و دایم فشار چک میشه و حالتاتون بررسی میشه مخصوصا اگه سردرد و تهوع داشته باشین نمی خوام نگرانتون کنم واسه همین خودتون برید یه چرخی توی اینترنت بزنید از آسیبهاش بخونید بهتره جدی بگیرید ورم و سردرد و تهوع توی ماههای آخر رو
سلام اسمان جون.من همین الان از بیمارستان اومدم ...نمیدونم واقعا اونایی که تو قسمت زایشگاه کار میکنن متخصص یا نه ولی دکتره گفت چون فشارت پایینه وسردرد نداری نیازی نیس بستری بشی همین اینکه صدای قلب جنینو هم چک کرد گفت خوبه مشکلی نیس.. فقط هر روز فشارتو بگیر که یه وقت بالا نره الان فشارم 10 بود.ولی بازم میترسم..همش استرس دارم
دفع پروتیین کم باشه بسترى نمیکنن ، منم متاسفانه فشارم بالاست البته از اول بالا بوده امروز ازمایش ٢٤ ساعته دادم ببینم چقدر دفع دارم دکتر گفت ممکنه زودتر زایمانم کنه منم به دکتر گفتم اصلا ربسک نکنید اگه لازم شد زودتر سزم کن
2706