2726
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

10723 بازدید | 1882 پست

سلام دوستان عزیز😍یه سری کارهای خییییلی ساده که کمک میکنه به ظهور آقا صاحب الزمان و محبت بین خودمون و آقا،نوشتم.اول اینکه نیت خیلی مهمه نیت کنید که تعجیل در فرج آقامون نقش داشته باشیم حتی اگر به اندازه یک هزارم ثانیه باشه😍اگر سوالی در باره هر گزینه داشتین بپرسین. کلیپ رو هم دوست داشتین ببینید 🙏

💚1همین الان بهش سلام بدی «السلام علیک یاصاحب الزمان»

2❤️یک روز رو بدون گناه بگذرونی _

3💫صبح اولین کارتون سلام به صاحب‌الزمان باشه_

4🌺نیت کنی یه روز یا1هفته نماز اول وقت بخونی «ثواب نماز اول وقت» _5❤️در قنوت نمازت الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س.بگی_6❤️دعای قنوت نمازت دعای سلامتی «اللهم کن لولیک..» امام زمان باشه_7💫خودسازی _8🌺نیت کنی بچت رو امام زمانی تربیت کنی_9❤️باقیمانده غذای تو سفره رو بریزی جلو پرنده ها به نیت ظهور و سلامتی امام زمان_10🌺براپرنده ها یه ظرف آب بزاری به نیت امام زمان_11❤️نیت کنی یه روز رو لبخند رو لبات باشه_12❤️یه نفر رو ببخشی_13❤️نیت کنی برا یه روز حجابت رو بخاطر امام زمان رعایت کنی_14🌺همین الان برا اطرافیانت دعای خوب کنی_15❤️به یه فقیر کمک کنی_16🌺تو خیابون دیدی یه آشغال یا یه سنگ جلو راه هست رو برداری_17💚دعای غریق رو بخونی«دعا تثبیت ایمان دراخرالزمان»یااَللَّهُ یارَحْمن یارَحِیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِیِ عَلی دِینک_18🌺امام زمانت رو بشناسی و به دوستات بشناسونی_19❤️از دستفروش خرید کنی_20🌺بدون چشم داشت به کسی کمک کنی_21💚روزهای جمعه1 استوری از امام زمان بزاری_22یه صبح رو با دعای عهد شروع کنی_23🌺ثواب یک ظرف شستن یا جارو کردن یا... رو هدیه کنی به امام زمان_24❤️نیت کنیم یک روز رو راست بگیم حتی اونجایی که به نفعمون نبود_25💫خوبی های اطرافیانمون رو بگیم«غیبت نکنیم»_26❤️نیت کنیم یه روز رو مهربون و خوش اخلاق باشیم_27💫صلوات بفرستیم به نیت سلامتی و ظهور «5تا_14تا_100_. .»_28❤️زیارت عاشورا یاحدیث کسا یا زیارت آل یاسین و.. هدیه کنیم _29💚3تا توحید بخونیم_30🌺یک صفحه قران_31❤️دعای فرج صاحب‌الزمان_32🌺دعای سلامتی صاحب‌الزمان _33❤️آیت الکرسی _34🌺استغفار35❤️به نیت سلامتی امام زمان صدقه بدی36❤️حرم ائمه رفتین از طرف امام زمان زیارت کنید37🌺با کسی که قهری برا آشتی پیش قدم شی38❤️ثواب نماز مستحبی و نماز شب رو هدیه کنیم39❤️در مراسم ها شکلات بدی به اسم امام زمان❤️40درختکاری❤️41اگر درس میخونی یا شغلی داری یا ورزشی انجام میدی نیت کنی در جهت خدمت به امام زمان باشه❤️42تاپیک امام زمانی بزنید  ❤️43روزانه با امام زمان حرف بزنی و برا فرج که فرج خودماست دعا کنی

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

https://uupload.ir/view/vid-20220811-wa0030_39z.mp4/

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

نمازمنتظرانه*

🖇 *اگر می خواهیم نمازمان #منتظرانه باشد*

حداقل در سه جای نماز بگویم:

*(اللهم عجل لولیک الفرج)*🤲🏻

💌 *قنوت*

💌 *سجده آخر*

💌 *اولین دعا بعد از نماز*

♻نمازی که رنگ و بوی امام زمان (ارواحنافداه) داشته باشد.چنین نمازی⇓

💛نورانی ،

💚باعث معراج و تقرب مومن به خدا

❤و عامل رهایی مومن از بند معصیت و گناه است...

*#زمینه ساز ظهور باشید*

_اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج_

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرارداد با امام زمان (عَلَیْه‌ِالْسَّلام)*

بیایید به امام زمان ارواحنافداه رحم کنیم!

*این آقای مظلوم و غریب را اینقدر اذیت نکنیم!*

✅بیایید و تصمیم بگیریم از این به بعد با گناهانمان قلب مقدس این آقای عزیز و مظلوم را نرنجانیم!

بیایید تصمیم بگیرید

*حواستان را جمع کنید*

قراردادمان این است👇🏻

👈🏻 هر چه را که میدانید بد است

این را دیگر نکنید

👈🏻و هر چه را هم که میدانید خوب است انجام بدهید.

*#زندگیتو‌امام‌زمانۍ‌ڪن*

*#زمینه ساز ظهور باشید*

_اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج_

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2728

یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

*#نڪتہ‌هاۍ‌ناب*

*#اهداۍ‌اعماݪ‌خیـــر‌بہ‌امام‌زمان*

*#راهکار مؤثــر در ایجاد محبت به امام زمان*

❌از اموری که در ایجاد محبت و ارتباط با حضرت بقیة الله (عج الله تعالی فرجه)، بسیار مؤثر است،

#اهدای‌اعمال خیر به ساحت مقدس آن بزرگوار و شریک کردن آن حضرت در ثواب اعمال ناچیز ما میباشد. 

☝️ *البته یقیناً آن حضرت را #نیازی‌به‌اعمال‌پرنقص‌وبی‌ارزش ما نیست؛*

👈ولی اهدای عمل

⇚اولاً در ایجاد علقه و ارتباط میان ما و آن حضرت بسیار مؤثر است

⇚ و ثانیاً سبب جلب عنایات ویژه حضرت میشود.

*حجت‌الاسلام شیخ جعفر ناصری*

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

_اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج_

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

آیت الله بهجت(ره) :

با اینکه می دانیم امام زمان عج الله واسطه‌ی بین ما و خداست مع ذلڪ به فکر او نیستیم.

ای کاش می دانستیم که احتیاج او به ما و دعای ما برای او ، به نفع خود ماست 👌🏻 وگرنه قرب و منزلت او در نزد خدا معلوم است.🥰

📚در محضر بهجت ج۲ ص۲۷

#آیت‌_الله_بهجت(ره)

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

گلایه امام زمان(عج) از شیعیان

مرحوم آیت الله مجتهدی:

یک روز در نجف اشرف، پس از اقامه نماز پشت سر آیت الله مدنی، دیدم که ایشان به شدت گریه می کنند. وقتی علت را از ایشان سؤال کردم، فرمودند: «یک لحظه امام زمان (عج) را دیدم که به پشت سر من اشاره کرده و فرمودند:

آقای مدنی! نگاه کن! شیعیان من بعد از نماز سریع می روند دنبال کار خودشان و هیچکدام برای فرج من دعا نمی کنند. انگار نه انگار که امام زمانشان غایب است! و من از گلایه حضرت به گریه افتادم».

اگر تقدیر....

فرج مولایت را بہ زمانے دور موڪول ڪرده ،

*#برای‌فرجش‌دعاڪن*

و از خدا بخواه عمر غیبت را ڪوتاه ڪند !

💌دعاے تو بی‌قید و شرط ،تقدیر را تغییر می‌دهد !

دعا ڪنیم...شاید به دعاے صاحب نفسے 

گره غیبت گشاده شد و ظهور🌅 واقع گردد .

*#اللهم‌عجـل‌لولیڪ‌الفـرج*

*#بہ‌وقت‌دعای‌فرج*

*#الهی‌عظم‌البلاء*

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

دعا کننده برای فرج حضرت مشمول برکات زیر می‌شود:

1 - اطاعت از امر مولایش کرده است، که فرموده‌اند: و بسیار دعا کنید برای تعجیل فرج که فرج شما در آن است.

2 - این دعا سبب زیاد شدن نعمت ها می شود.

3 - اظهار محبت قلبی است.

4 - نشانه انتظار است.

5- زنده کردن امر ائمه اطهار علیهم السلام است.

6 - مایه ناراحتی شیطان لعین است.

الغوث والامان یاصاحب الزمان

اللّهُمَّ عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س 🌺🌺🌺🌺

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم وسهل مخرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر بحق زینب کبری سلام الله علیها 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم وسهل مخرجهم 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اداء قسمتی از حقوق آن حضرت است (که اداء حق هر صاحب حقی واجب ترین امور است.)

9 - تعظیم خداوند و دین خداوند است.

10 - حضرت صاحب الزمان علیه السلام در حق دعا کننده دعا می کند.

11 - شفاعت آن حضرت در قیامت شامل حال او می شود.

12 - شفاعت پیامبر ان شاء الله شامل حال او می شود.

13 - این دعا امتثال امر الهی و طلب فضل و عنایت اوست.

14 - مایه استجابت دعا می شود.

15 - اداء اجر رسالت است.

16 - مایه دفع بلاست.

2706