2703
2553
عنوان

بیاین عکس از کادو تولد که شوهرتون‌بهتون‌داده بذارین ‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 45 پست

سال اول که عقد بودیم النگو خرید . سال دوم نیم سکه سال سوم مانتو و روسری سال چهارم کیف و کفش سال پنجم ربع سکه . امسالمم رو مانتویی خرید هم کادوی زایمان هم تولدم

🤗مامان دو دسته گل 🤗

شوهر من به تولدم یه بار یه شال خریده بود بعد پوشیدم خودش گفت نپوش اینو عین کولی ها میشی یه بار هم تنها رفته بود سفر یه بلوز ریون آستین بلند سیاه خریده بود از اینا که مادربزرگا میپوشن دفعه بعد هم که تنها رفته بود برام باز یه شال عهد بوقی خریده بود هزار بار هم تو لفافه گفتم من دوست دارم پول بده طرفم بهم اما باز میره یه چیز به درد نخور میخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا انقد ناراحت شدم که نگو  دو تا هم از این بمب هایی هست که روشن میشه می‌ره هوا از اونا خریده ...

برای سرگرمی خودش خریده بود 😄

همسرم اوایل خوش سلیقه بود بعد کم کم بد سلیقه شد. لباس میگرفت به سلیقه م نبود دو بار بردم عوض کردم دیگه همیشه پول میزاره تو پاکت بعد چند سال گفتم دوست دارم برام کادو بخری اخه من میخوام براش کادو بگیرم بی ک مشکل پسندم خیلی میگردم و خودمو اذیت میکنم . خلاصه ک برام ی شال گرفت البته به قول خودش با کمک فروشنده کاونم ی مرد بود وای انقد بدم امد از شاله 🥴 بردم عوضش کردم ی شال خوشگل گرفتم بعد خودش دید گفت اع این چ قشنگه چشم ندید

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
سال اول که عقد بودیم النگو خرید . سال دوم نیم سکه سال سوم مانتو و روسری سال چهارم کیف و کفش سال پنجم ...

اینکه هرسال میره جلوتر کم تر میشه سال بعد جوراب میخره  

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..
2456
همین که به یادت هست با ذوق و عشق می‌ره برات خرید می‌کنه تا خوشحالت کنه خودش. خیلیهه. ...دید زن ها با ...

خب چرا از من یاد نمیگیره؟ الان ۵ ساله باهاشم دو سال نامزدی سه سال ازدواج 

هر سال سورپرایزش کردم هر سال بهترین ها رو براش گرفتم پس کی قراره معنی ارزش قائل شدن رو بفهمه؟

والا انقد ناراحت شدم که نگو  دو تا هم از این بمب هایی هست که روشن میشه می‌ره هوا از اونا خریده ...

کثافتتت خیلی خندیدممم😂😂😂😂😂

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
خب چرا از من یاد نمیگیره؟ الان ۵ ساله باهاشم دو سال نامزدی سه سال ازدواج  هر سال سورپرایزش کرد ...

خب مزدا این چیزا رو بلد نیستن خودت با آرام شم مهربونیت حرف بزن بگو دوست داری برات چیکار کنه

2714
من دوساله ازدواج کردم تو هر دو تولدمم قهر بودیم دریغ از یه خلال دندون ولی من براش بهترین تولدو گرفتم ...

شانس ماس ‌‌‌‌‌‌خواهر به خانواده خودشون که میرسن سنگ تموم می‌ذارن 

اما همون خانواده تو مشکلات که باشه ها همه پس میکشن 

ای بابا پیش خودش برات کادوی کاربردی خریده اتفاقا رفته فکر کرده روشون و اینارو خریده و باز ارزشمنده ع ...

من که خودم داستان نویسی میکنم با پول خودم میخرم از بس هر سال ناراحت شدم دیگه عادت کردم اصلا توقع ندارم حتی باز ها گفتم چند شاخه گل بهتر از یه کادوی بی ارزشه اما خب هر سری سطحی ترین چیز ها رو میگیره حتی وقت نمی‌ذاره در موردش فکر کنه دقیقاااا شب تولدم می‌ره میخره 😐 خب تو که بیس چاری تو خیابونی یه دو روز قبلش وقت بذار برو بخر😐

شانس ماس ‌‌‌‌‌‌خواهر به خانواده خودشون که میرسن سنگ تموم می‌ذارن  اما همون خانواده تو مشکلات ک ...

بله عزیزم نصف بیشتر مخارج خونه رو خودم میدم تموم لوازم ارایشی و بهداشتی و اکثر خرید لباسام باخودمه ولی اونا به مشکل مالی بخورن این خشتکشو پاره میکنه که براشون پول بده خیلی دلم شکسته فقط به خدا و عدالتش خیلییی ایمان دارم میدونم اینهمه ظلم بی جواب نمیمونه صبوری منم پاداشی داره ردزای خوب منم میاد

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
دوست من خیلی رو این چیزا حساس ،البته بنظرم ی مقدار حساسیتش هم زیاده،دوران عقد شوهرش روز زن براش تیشر ...

والا منم اسپری فیک و بدرد نخورش رو انداختم دور 

اگه پول نداشت خب میگفتم نداره 

ولی وقتی داری چرا ارزش قائل نمیشی 

انگاری که فقط میخواد یه چیری خریده باشه یه باری از رو دوشش برداشته بشه 

به خدا😂😂😂 بعد هی میگه چرا اون ست انگشتر و دستبند مسی رو نمیندازی می‌دونی چقد وقت گذاشتم انتخابش ک ...

بگو خیلی خاص و نابه میترسم خراب شه واسه همین نمیندازمممم😂😂

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
2706