2726

بچها شوهر من یعنی همیشه بدترررررین کادو ها رو میخره 

یه سال که نامزد بودیم فکر کن برام هدفون خرید!!!

سال بعدش که ازدواج کردیم روز تولدم قهر بودیم هیچیییییی نخرید

پارسال هم دو‌تا اسپری بد بوووو اه لعنتی بوی پا میداد 

یه ست انگشتر و دستبند مسی😑😑😑

یه دونه هم ماسک سیاه 

همه رو گذاشته بود تو یه جعبه کادو 

یعنی هلااااک تنوع کادو هاشم به جای همه اینا برام چند شاخه گل رز می‌خرید ارزشش بیشتر بود 

شما چه کادویی گرفتین؟؟

خیلی خوبییییی عالی تعریف کردی😂😂😂😂😂

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که به یادت هست با ذوق و عشق می‌ره برات خرید می‌کنه تا خوشحالت کنه خودش. خیلیهه. ...دید زن ها با مردها فرق داره از نظر اون همینکه اینقدر وقت گذاشته برات کادو خریده یعنی. باید بفهمی دوستت داره اگر. قدر دان نباشی. همونم نمیگیره...خیلیا اینجا همسرشون چوب کبریت هم بهشون نمیخره هیچوقت پس قدرشو بدون...کار از رو عشقه فقط. بد سلیقه هست

2728
واسه من پارسال کادویی خرید ک ب درد خودشم بخوره😂😂 تابلو فرش خرید. واسه خونه ایندش😐😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

ای بابا پیش خودش برات کادوی کاربردی خریده اتفاقا رفته فکر کرده روشون و اینارو خریده و باز ارزشمنده عزیزم خیلی ها هستن شوهراشون اصلا تبریکم نمیگه بهشون تو هر چی دوس داری خودت ازش پول بگیر برا خودت بخر بزار اونم کادو دلخواهشو بگیره برات

ببخشین 😂😂 چه با مزه تعریف کردین

والا انقد ناراحت شدم که نگو 

دو تا هم از این بمب هایی هست که روشن میشه می‌ره هوا از اونا خریده بود گفت پاشو بریم پشت بوم روشن کنیم 😑😑 لعنت بهت با این کادو هات 

قیافه منو فقط باید میدیدی 

بعد هی می‌گفت خیلی خوش گذشت😐

من دوساله ازدواج کردم تو هر دو تولدمم قهر بودیم دریغ از یه خلال دندون ولی من براش بهترین تولدو گرفتم تازه امسال یه روز قبل تولدم یه بلایی سرم اوردکه خدا براش جبران کنه جالبه یه بارم گلگی کردم گف تولد بی تولد جمع کنین این مسخره بازی رو براکسی تولد نمیگیریم تو خانواده ولی دوماه قبل تولد پدرش پیرن خرید براش روز تولدشون پول داد به مادرش همراه با کیک سوپرایزی😐😐منم عین مشنگا انقد پایه بودم کلی بهمون خوش گذشت تازه موقع برگشت به خونه یادم افتاد مگه تولد  گرفتن ممنوع نشده بود چرا پس برا پدرو مادرش گرفت چون تولد هردو تو یه ماه با پنج روز فاصله اس خلاصه که پی بردم تولد گرفتن و کادو دادن برامن ممنوعه

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
والا انقد ناراحت شدم که نگو  دو تا هم از این بمب هایی هست که روشن میشه می‌ره هوا از اونا خریده ...

عزیزم ناراحت نشو یکم صبر کنین و رفته رفته خودتون یچیزایی یادش بدین مشخصه بلد نیس... یا بهتر بگم هر کسی یه روشی داره

ایوای چه بامزه تعریف میکنین🤭

خانوما واقعا بخوان هر کاری از دستشون بر میاد با محبت با زبام خوش با درخواست محترمانه... 🌺🌺

او تا به ابَد...❤

دوست من خیلی رو این چیزا حساس ،البته بنظرم ی مقدار حساسیتش هم زیاده،دوران عقد شوهرش روز زن براش تیشرت خریده بود به گفته خودش خیلی زشت و ارزون بوده گفت اصلا نپوشیدمش انداختم دور🥴

سال اول نامزدی ی گوشی کادو داد برا ولنتاین

بعدش ی دکور شیشه ای گرون پسندیدم برام نخرید نگو برنامه ریخته تو سالگرد بخره ده روز بعدش برا سالگرد

اونو خرید... برا تولدم انگشتر 

بعدشم ک ۴ سال میگذره همشم کادوهای خوبی می‌خره سلیقشم بیسته

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
والا انقد ناراحت شدم که نگو  دو تا هم از این بمب هایی هست که روشن میشه می‌ره هوا از اونا خریده ...

ببین هرچی خریده مهم اینه که دوست داره و بیادته اما کم کم میتونی یادش بدی که چی برات بگیری چی دوست داری مثلا یه زمانی دیگه بگو فلانی چه تولدی گرفت فلان کادو داد منم این سبکا دوست دارم یا هرچی که میدونی جواب میده

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..
2706