2737
2734
عنوان

لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 26 پست
الان مشکلی ندارین؟سروگوشش نمیجنبه؟

نه خواهر من ،اصلا تازه خیلیم چشماش چهارتاس ولی من می‌دونم غیر من دیگه کسی به چشمش نمیاد☺️🥴😐😂کافیه فقط اعتماد بنفس داشته باشی، باهاش مثل یک دوست باشی،بهش هم اعتماد داشته باشی ولی حواست بهش و به همه چیز باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیست و خورده ی

بچه هم نیستی که بگم سنت کمه 

با مشاور صحبت کن و این مشکلتو حل کن و یاد بگیر با سیاست باشی تو زندگیت وگرنه خودت ضرر می‌کنی 

مثلا سیاست من وقتی بعد ده سال دختره اومده بود از پیج شوهرم پیجمو فالو کرد و استوریامو میدید این بود که رفتم یواشکی تو پیج شوهرم و با کمال احترام طرفو بلاک کردم و بعدم تو استوریا خوش خرم خودمون رو میزارم که طرف ببینه زندگیمون خوبه و بتمرگه سر جاش😁

در صورتیکه اگه میخواستم حساسیت نشون بدم بدتر همسرمو متوجه طرف میکردم

2731
این بیخیالی من باعث نشه هر غلطی خواس بکنه؟؟

اعتماد به نفست خیلی کمه عزیزم دقیقا مثل جاری منی 

یه بار جاریم شاکی بود شدییید که دخترعمو همسرم از قصد اومده جلو برادرشوهرم مثلا خم شده و چیزیو شسته که جلب توجه کنه براش🥴

منم بهش گفتم والا اگه قرار باشه زندگی من به خاطر همچین چیزی به هم بخوره پس بهتر که به هم بخوره و من اصلا همچین زندگی رو نمیخواااام و خلایق هر چه لایق میگم به همسرم و ولش میکنم 

چون کلا اعتماد به نفسم شاید حتی کاذب ولی خیلی زیاده 

توضیح میدی یعنی چی؟

نگا کن بزار از سیاست مادرم بگم 

مادرم حتی وقتی میبینه پدرم از یه خانم همکار زیادی تعریف میکنه به شوخی میخواد لج مادرم دراره مادرم هم با همون لحن باهاش میخنده و نمیگه که حسادت کردم و ناراحت نمیشه به جاش از اون ور مامانم تو همون شوخی حد پدرم رو بهش میگه میدونی منظورم اینه به شوهرت غیر مستقیم حد و حدودشو نشون بده

نگا کن بزار از سیاست مادرم بگم  مادرم حتی وقتی میبینه پدرم از یه خانم همکار زیادی تعریف میکنه ...

اگ مث خودشون اینطور مواقع عمل کنیم چطوره؟ تو مثال مادرتون مادر هم متقابلا از همکار مرد خودش تعریف کنه من اینو جدیدا امتحان کردم خیلی روش جواب میده

2738
اگ مث خودشون اینطور مواقع عمل کنیم چطوره؟ تو مثال مادرتون مادر هم متقابلا از همکار مرد خودش تعریف کن ...

نه مادرم از این کار به شدت بدش میاد اگه پدرم اینکار رو کردا اونم مثل اون جواب بده کارش اما فکر بدی هم نیس 

واسه افزایش اعتماد ب نفست چیکار کردی؟

والا کار خاصی نکردم ولی خب کلا اعتماد به نفسم از زمان مجردی بالا بود همیشه 

همیشه هم دوست پسرای عالی داشتم تو دوران مجردی و کلا فکر میکردم تحفه ام🤣 

حتی الآنم بعد اینهمه سال همه اطرافیانم بهم میگن شوهرت خیلی دوستت داره و غیر از تو چشمش کسیو نمی‌بینه 😍

اگ مث خودشون اینطور مواقع عمل کنیم چطوره؟ تو مثال مادرتون مادر هم متقابلا از همکار مرد خودش تعریف کن ...

اصلا اینکارو نکن چون کم کم همسرت حساس میشه روت و نمیزاره از در بیرون بری تنهایی ضمن اینکه بحثتون بالا میگیره و تازه اینجوری جای دفاعی نداشته میشی چون همسرتون میگه تو هم همینکارو می‌کنی و ...