2410
2553

سخته هزینه‌های بنزین ؟؟

گازسوز نیستش ...

در حد دور زدن و مسافرتی و .... اما شوهرم میگه من میرم اسنپ فایده نداره نمی ارزه... درسته ؟؟؟؟؟

درخت صبر تلخه....اما میوه اش شیرینه...❤️خدا بزرگه🌟همه چی به وقتش🕋🪄

درسته 

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

شوهر من رانندس نیسان داره... ماشینشم گازسوز کرده چون ارزون تره!... اصلا با بنزین صرف نداشت برامون

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
شوهر من رانندس نیسان داره... ماشینشم گازسوز کرده چون ارزون تره!... اصلا با بنزین صرف نداشت برامون

بله درسته

2714

دقیقا چون میره اسنپ نمی ارزه چون یه باک نهایتا ۵۰۰ ۶۰۰ کیلومتر بره اما با گاز شما ۵ تومن میدید هربار ۱۰۰ کیلومتر فرضا میره اون وقت سهمیه تموم شد آزاد باید بزنه اصلا نمی صرفه برخلاف گاز

دقیقا چون میره اسنپ نمی ارزه چون یه باک نهایتا ۵۰۰ ۶۰۰ کیلومتر بره اما با گاز شما ۵ تومن میدید هربار ...

شوهرمم همینو میگه 

جواب سوالتون گرفتید ؟

آره عزیزم...با جواب بچه ها فهمیدم دوگانه بهتره حتی اگ مسافرکشی هم نکنه....چون ما میریم شهرستان راهمون خیلی دوره دو سه ماه یه بار هم میریم... اینطوری نمیصرفه

2706