2726
عنوان

خواب دیدم با یه مرد سیاه پوست... 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2455 بازدید | 76 پست
عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد  دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

خدا بگم چی کارت کنه نصف شبی😂😂😂

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم مجردم چن بار خاب دیدم باردارم تعبیر بفرمایین لطفا

تعبیرش اینه اون لحظه شدیدادستشویی داشتی خودت خبرنداشتی

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2728
خدا بگم چی کارت کنه نصف شبی😂😂😂

😂😂😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
باورت میشه اولین باری که این خواب او دیدم دوم یا سوم دبستان بودم

ای بدبختی 

اون سن ادم باید به اوردن بچه ها توسط لک لکا فک کنه نه همچین چیزی😕 

خودت خودت را در آغوش بگیر کسی برای تو نخواهد جنگید

یکبارم من خواب دیده بودم دوقلو دختر دارم موهاشونم خرگوشی بستم و لباس ست تنشون کردم 😍 

بعد توی خونه خودمون ( مجردم ) داشتن روی مبل بازی می‌کردن 

همیشه یادم افتادنی میگم خدایاااا چی میشه توی واقعیت هم اون کوچولو هارو بدی بهم 😂❤🌱

حالا اینکه خوبه من مجردم خواب دیدم زایمان کردم تو بیمارستانم😂😐

من یه بار خواب دیدم شوهرم مرده دو تا پسر دارم خانواده ی شوهرم دارن اذیتم میکنن 😂😐 منم عکس شوهرمو نگاه میکنم میگم فلانی چرا تنهام گذاشتی رفتی 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

همه ی اونایی که با عنوان غافلگیر شدید و وقتی خود تاپیک رو خوندید پی بردید چقدر منحرفید، اتوبوس گرفتم همگی بریم جهنم 🚌🚌🚌😂😂

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
2706