2726
عنوان

خواب دیدم با یه مرد سیاه پوست... 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد  دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

دقیقا🤣

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
2728

در صورتی که یک دختر مجرد خود را در حال ازدواج با یک مرد سیاه پوست ببیند ، این رویای شاهدی بر ازدواج او است که به زودی ازدواج می کند ، یا نشان می دهد که به محض جستجوی این کار وی استخدام خواهد شد.

تعبیر خواب گوگل

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

سمیه این چه طرز عنوان زدنه اخه فکرمون منحرف شد استغفرالله بریم توبه کنیم

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫
2706