2703
2553
عنوان

خواب دیدم با یه مرد سیاه پوست... 😥

2429 بازدید | 76 پست

تا سر سفره عقد نشستیم و میخوایم عقد کنیم و من جواب بله رو دادم ولی اصلا قیافش یادم نیست فقط دیدم گردنش سیاهه،،خیلی هم خوشحال بودم 

میشه تعبیرشو بگین.ممنون میشم 🙂😘🥰🌹❤

مجردی؟

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 

عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد 

دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد  دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

دقیقا 🤣

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2714
عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد  دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

😂منم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
چرا من بايد به جاي بد داستان فك كنم😂...

نگران نباش حتی نی نی یار هم فکر بد کرد

الان تو تاپیکه 😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706