2328
عنوان

خواب دیدم با یه مرد سیاه پوست... 😥

1475 بازدید | 76 پست

تا سر سفره عقد نشستیم و میخوایم عقد کنیم و من جواب بله رو دادم ولی اصلا قیافش یادم نیست فقط دیدم گردنش سیاهه،،خیلی هم خوشحال بودم 

میشه تعبیرشو بگین.ممنون میشم 🙂😘🥰🌹❤

عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد 

دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2334
چرا من بايد به جاي بد داستان فك كنم😂...

نگران نباش حتی نی نی یار هم فکر بد کرد

الان تو تاپیکه 😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
عنوانت طوری بود که ذهنم منحرف شد  دیگه تمرکز ندارم تعبیر کنم😂

دقیقا🤣

یکی همیشه هست که عاشق منه،نگام که میکنه پلک نمیزنه، تنهاست خودش ولی تنهام نمیزاره،دریا که چیزی نیست عجب دلی داره،با گریه هام میاد غمامو حل کنه،نزدیک میشه تا منو بغل کنه از آسمون شهر خیلی پایینتره،درو که وا کنم (خدا) پشت دره❤