2726

باید نجات بدیم،یکی از عزیزان حالش خیلی بده اصلا خواب و خوراک نداره،همش عصبانیه،خودشو میزنه،با خودش حرف میزنه،هذیون زیاااد میگه شبا همش بیداره باید چیکار کنیم؟دکتر رفته ولی اصلا تفسیری نکرده          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام چند سالشه؟ اتفاق بدی تو زندگیش افتاد ک اینجوری شد؟ قبلا رفتاراش نرمال بود؟ تحصیلاتش چقدره ؟ شاغله؟ خانومه یا اقا؟ چند وقته اینجوری شده؟ باهاش حرف میزنین چی میگه؟

حتما پیش دکتر خوب نبردینش... لطفا اين گونه مسائل جدی بگیرین.. خواهش می کنم ببرینش ابتدا روانپزشک، بعد متخصص مغز و اعصاب و سپس دوره های روانشناسی و روان‌درمانی و مشاوره خواهش میکنم... سن و جنسیتش چیه +؟ با هرکسی هم مشکلی داره جلو چشمش نباشه تا بیشتر عصبی نشه 

ببریدش پیش اینایی که میتونن خوبش کنن اسمشون یادم رفته حمالن چیزن نمیدومم اسمشونو ولی ببین ببر پیش کسی که متمئن باشه وگرنه بدتر میشه بهتر نمیشه باید کسی باشه که عالی باشه و کاملااااا وارد باشه به کارش فعلا حالا دستتو بزار رو پیشونیش ایتلکرسی رو با چهار قل بخون  

یادت باسه رفیق خدا کسیو لبِ پرتگاه قرار میده که قدرت پرواز داشته باشه😉🦋
2706