2328

باید نجات بدیم،یکی از عزیزان حالش خیلی بده اصلا خواب و خوراک نداره،همش عصبانیه،خودشو میزنه،با خودش حرف میزنه،هذیون زیاااد میگه شبا همش بیداره باید چیکار کنیم؟دکتر رفته ولی اصلا تفسیری نکرده          

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334

سلام چند سالشه؟ اتفاق بدی تو زندگیش افتاد ک اینجوری شد؟ قبلا رفتاراش نرمال بود؟ تحصیلاتش چقدره ؟ شاغله؟ خانومه یا اقا؟ چند وقته اینجوری شده؟ باهاش حرف میزنین چی میگه؟

حتما پیش دکتر خوب نبردینش... لطفا اين گونه مسائل جدی بگیرین.. خواهش می کنم ببرینش ابتدا روانپزشک، بعد متخصص مغز و اعصاب و سپس دوره های روانشناسی و روان‌درمانی و مشاوره خواهش میکنم... سن و جنسیتش چیه +؟ با هرکسی هم مشکلی داره جلو چشمش نباشه تا بیشتر عصبی نشه 

ببریدش پیش اینایی که میتونن خوبش کنن اسمشون یادم رفته حمالن چیزن نمیدومم اسمشونو ولی ببین ببر پیش کسی که متمئن باشه وگرنه بدتر میشه بهتر نمیشه باید کسی باشه که عالی باشه و کاملااااا وارد باشه به کارش فعلا حالا دستتو بزار رو پیشونیش ایتلکرسی رو با چهار قل بخون  

خوب بزار یکم از خودم بگم براتون🙂🤍من یه دختر تک فرزندم و از بچگی علاقه شدیدی به حیوونا داشتم🐶🐰     و دارم تلاش میکنم که از الان بتونم مستقل شم و به هدفم برسم  💜💪🏻میدونم خیلی سخته وقراره کلی زمین بخورم ولی تسلیم نمیشم 🙂میدونم قراره خیلیا قضاوتم کنن و مسخرم کنن ولی برام مهم نیست🌠💫 به ماشین های خارجی علاقه دارم  مخصوصا لامبور گینی  و مطمئنم خیلی زود میخرمش😍⏳ بشدت مخالف کودک همسریم و از ادمهایی که بین دختر و پسر فرق میزارن متنفرم 😤🤬  بعضی از دخترا میشینن تا یه پسر با اسب سفید بیاد و خوشبختشون کنه ولی من خودم خودمو خوشبخت میکنم🤞🏻❤خودم برای خودم ماشین میخرم خودم خونه میخرم و اجازه نمیدم کسی بخاطر دختر بودنم محدودم کنه👿خوب مرسی که تا اینجا اومدی😘راستی نگفتم از قانون جذب هم میشه برای دریافت چیز های مثبت کمک گرفت من بهش ایمان دارم🙃🧡

اینکارا کار دکتر نیست قربونت این ادنو یا جادوکردن یا خودش سراغ دعانویس رفته پاشونو باز کردهدپروندهای زیادی در دادگاه ها وجود داره ک سری هم هستن و قرآن عزیزهم تایید کرده و اسلام هم این موضوع رو قبول داره..اگر دعایی چیزی داره باطل کنید و بعدش ذکر یا علی و لاهول ولا قوته الا بلاه رو بگین نام امیرالمومنین دور میکنه قرآن کنارش بزارین انشالله ک رفع بشه

از رفتاراش،همش میگه یکی داره رد میشه،اگه از چهار فرسخی حرف بزنیم صدامونو می‌شنوه وخیلی چیزای دیگه

چجوری تسخیر شده نمیدونی؟ برای نجاتش باید حتما برید پیش یه سید و دعانویس

21 🥰
ببریدش پیش اینایی که میتونن خوبش کنن اسمشون یادم رفته حمالن چیزن نمیدومم اسمشونو ولی ببین ببر پیش کس ...

اول متمئن شید که جن زده شده یا نه 

خوب بزار یکم از خودم بگم براتون🙂🤍من یه دختر تک فرزندم و از بچگی علاقه شدیدی به حیوونا داشتم🐶🐰     و دارم تلاش میکنم که از الان بتونم مستقل شم و به هدفم برسم  💜💪🏻میدونم خیلی سخته وقراره کلی زمین بخورم ولی تسلیم نمیشم 🙂میدونم قراره خیلیا قضاوتم کنن و مسخرم کنن ولی برام مهم نیست🌠💫 به ماشین های خارجی علاقه دارم  مخصوصا لامبور گینی  و مطمئنم خیلی زود میخرمش😍⏳ بشدت مخالف کودک همسریم و از ادمهایی که بین دختر و پسر فرق میزارن متنفرم 😤🤬  بعضی از دخترا میشینن تا یه پسر با اسب سفید بیاد و خوشبختشون کنه ولی من خودم خودمو خوشبخت میکنم🤞🏻❤خودم برای خودم ماشین میخرم خودم خونه میخرم و اجازه نمیدم کسی بخاطر دختر بودنم محدودم کنه👿خوب مرسی که تا اینجا اومدی😘راستی نگفتم از قانون جذب هم میشه برای دریافت چیز های مثبت کمک گرفت من بهش ایمان دارم🙃🧡