2726
عنوان

دختردایی..

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 60 پست
آرایشای عجیب وغریب میکنه مثلا خط چشم سفید رو به حدی بزرگ پشت چشمش میکشه ..شبیه بعضی آرایشای نیکا توا ...

دیوونس😑

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

تو و نامزدت نباید به بقیه میگفتین که دختر داییت این حرفو زده.ولی در کل دختر داییت نرمال نیست از اوناییه که همیشه خدا از همه طلبکارن. ولش کن بزار به حال خودش باشه باهاش دهن به دهن نشو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرایشای عجیب وغریب میکنه مثلا خط چشم سفید رو به حدی بزرگ پشت چشمش میکشه ..شبیه بعضی آرایشای نیکا توا ...

چندسالشه؟

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
2728
الان چندسال میگذره حالا این وسط دختردایی من به من میگه هیچ کس خواستگاری من نمیاد ومن ازدواج نمیکنم ...

بهش بگو من که اسم کس دیگه ای روم بود ازدواج کردم مال تو که فقط حرف بوده پس ربطی به این قضیه نداره

بیا همینجا منم یه نیمچه ماجرا تعریف کنم حوصلت سر نره

بگو منم هستم😂

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
بهترین راه اینه که نسبت بهش بی توجه باشی ادمی که تعادل نداره باید ازش دووووری کرد تو هم که به اندا ...

دست بردار نیست..بعداز چندسال که گذشته‌...

مثلا بهم میگه میگم اون مدت چه عکسایی ازمن توگویی پسر دایی بود..فکر میکنه واقعا دوسش داشته درحالی که اون بنده خدا رفته ازدواج کرده..

دست بردار نیست..بعداز چندسال که گذشته‌... مثلا بهم میگه میگم اون مدت چه عکسایی ازمن توگویی پسر دایی ...

دست بردار نیست..بعداز چندسال که گذشته‌... مثلا بهم میگه میگم اون مدت چه عکسایی ازمن توگویی پسر دایی ...

خدایی عجیب غریبن

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
چه دختر دایی عجیب و مخصوصا هول شوهری 😐

یعنی هربار میبینمش یه بحث ودعوا داریم..

همه خواهراش یکی ازیکی ماه تر ..بااینکه من خودم مذهبییم  ومحجبم ولی با باقی خواهراش که اصلا اهل حجاب واین مسائل نیستن میگم،میخندم  باهم کلی حرف می‌زنیم ولی ای یکی اگه جمع شلوغ باشه یاروشو میکنه اونور یا حرف نمیزنه..اگه جمع خلوت باشه هم شروع میکنه به ماجرای قبلی که چی شد وچی گفتین ومن ازدستت ناراحتم

تو و نامزدت نباید به بقیه میگفتین که دختر داییت این حرفو زده.ولی در کل دختر داییت نرمال نیست از اونا ...

میگه من نزدم ..حتی یه بار نشست به گریه کردن جلوی باباش گفت به بابام بگو من نگفتم..تویه جمع تقریبا۲۰نفری..

2706