2328

خودم اونقدر درد دارم بهشون فکر کنم گریه که هیچ میمیرم 

خوب بزار یکم از خودم بگم براتون🙂🤍من یه دختر تک فرزندم و از بچگی علاقه شدیدی به حیوونا داشتم🐶🐰     و دارم تلاش میکنم که از الان بتونم مستقل شم و به هدفم برسم  💜💪🏻میدونم خیلی سخته وقراره کلی زمین بخورم ولی تسلیم نمیشم 🙂میدونم قراره خیلیا قضاوتم کنن و مسخرم کنن ولی برام مهم نیست🌠💫 به ماشین های خارجی علاقه دارم  مخصوصا لامبور گینی  و مطمئنم خیلی زود میخرمش😍⏳ بشدت مخالف کودک همسریم و از ادمهایی که بین دختر و پسر فرق میزارن متنفرم 😤🤬  بعضی از دخترا میشینن تا یه پسر با اسب سفید بیاد و خوشبختشون کنه ولی من خودم خودمو خوشبخت میکنم🤞🏻❤خودم برای خودم ماشین میخرم خودم خونه میخرم و اجازه نمیدم کسی بخاطر دختر بودنم محدودم کنه👿خوب مرسی که تا اینجا اومدی😘راستی نگفتم از قانون جذب هم میشه برای دریافت چیز های مثبت کمک گرفت من بهش ایمان دارم🙃🧡

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051
میخوای منم به گریه بندازمت ؟ 🥲💔

خیلی خشن گفتی یه لحظه ترس برم داشت  

ما ادما فقط بخاطر داشتن بهترین دست نوازش روی زمین به تکامل رسیدیم :)))❤................       من همیشه ته دلم ادمهارو دوست دارم اما نمیدونم چرا اونها هیچوقت اینو نفهمیدن, اخه من واسشون هیچ سودی ندارم. شاید برای همینه هیچ دوستی ندارم. "مکس"............هیچوقت قلب آدمهارو نشکن چون یکی ازش دارن..بجاش استخوناشونو بشکن که 206تا ازش دارن :] ....یه اوتاکو و آرمی خسته با لیست تموم نشدنی از انیمه و کتاب
💔💔💔 من با اینکه غمی تو زندگیم ندارم  بعضی وقتا نیاز به سبک شدن دارم نمی دونم دلیلش چیه🌹

نا سلامتی آدمی ها!...

یه سری برای پوریا پوتکو دیدم تا چند روز حالم گرفته بود

خدایا پول میخوام پول!!!...داری ولی نمیدی!؟ پس منم وضو میگیرم ولی نماز نمیخونم😑😂💙
ام اس میگیری خدای نکرده گریه بهتر

جدی؟ دست خودم نیست 

قبلا اشکم دم مشکم بود

از موقعی که متاهل شدم انگار از درون قوی شدم ازطرفی همش با خودم میگم گریه چیه خودم حلش میکنم☹😁

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2052
2344
2037
2108