2726
عنوان

عنکبوت😐لعنتی🏃🏃🏃داستان

257 بازدید | 22 پست

همه فکر می کردند که من شیفته ی عنکبوت هستم...

اخه من تعداد زیادی از آنها را توی خونم نگهداری میکنم ، از هر نوع عنکبوتی که فکر کنید من چند نمونه داشتم رتیل ها، بیوه های سیاه، عنکبوت های گرگی، خال قهوه ایو حتی یک عنکبوت شکارچی و...

اما حقیقت این است که من از آنها می ترسیدم. روش خزیدنشون خیلی آهسته و حساب شدس و جوری که با این همه چشم به تو خیره می شوند ترس تمام وجود آدم را فرا می‌گیرد و در نهایت هشت پای آن ها...

فقط نگاه کردن به آنها باعث می شود احساس کنم 100 تا از آنها روی هر اینچ از پوستم در حال حرکت اند...و با آن نیش های ترسناک هر لحظه حاضرند پوستت را سوراخ کنند و روحت را از میان زخم ها بمکند...

من از آنها به عنوان ابزاری برای تلاش برای غلبه بر ترسم استفاده کردم، اما هیچ وقت مؤثر نبود، بنابراین به تلاش ادامه دادم، اما این باعث شد که فقط کلکسیونی از فوبیای خودم رو جمع کنم...

برای همين به همه اجازه دادم باور کنند که آنها را دوست دارم .... 

توضیح دادنش راحت تر از این بود که از آنها به عنوان راهی برای مواجهه با ترس هایم و غلبه بر آنها استفاده کردم...

مطمئنم که بلاخره روزی من این عنکبوت ها را در این بازی ذهنی شکست خواهم داد...

البته این تا زمانی بود که آنها مرا مرده اعلام نکرده بودند...

من با نیش یکی از عنکبوت ها کاملا فلج شده بودم نمی‌توانستم هیچ حرکتی انجام دهم ضربان قلبم خیلی آروم بود...

اما آنها فکر می کردند من مرده ام...

اونا من رو در تابوت گذاشتند و من هر چقد تلاش کردم که به آن ها بفهمانم که زنده هستم جواب نداد...

وحشت تمام وجودم را فرا گرفته بود که صدایی شنیدم که یکی گفت  "او آن ها را دوست داشت پس بهتره همشونو با اون دفن کنیم...

و همه عنکبوت ها را داخل تابوت انداختند و در را بستند..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یا خدا 

چرا ساعت چار شب یادتون میوفته اینارو بزارینننن

من الان چجوری بخوامممممم

من یک INFP هستم     تو رگام آهنگ جریان داره🎶☁️  ستاره ها تو تاریک ترین نقطه شب بیشتر می‌درخشن🌌               دیدن خوشحالی ادما برام لذت بخشه💜

استارتر دارن شان رو میشناسی؟ :′)

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
اره😀چندتای اولشو خوندم بعدش حوصلم نشد در جستجوی دلتورا رو میشناسی؟😂😀

وای حدس میزدم :′)) بله بله 

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 

هولییی شتتتت.. برگااااممممم

من همیشه ته دلم ادمهارو دوست دارم اما نمیدونم چرا اونها هیچوقت اینو نفهمیدن, اخه من واسشون هیچ سودی ندارم. شاید برای همینه هیچ دوستی ندارم. "مکس"............هیچوقت قلب آدمهارو نشکن چون یکی ازش دارن..بجاش استخوناشونو بشکن که 206تا ازش دارن :] ....یه اوتاکو و آرمی که همه جا ول میچرخه
2706