2726

بخدا چ تو چ خرکس دیگ بگه از مجردی خستست خفش میکنم..خونه شوهر هیچی خیرات نمیکنن شوهرخوبم بده...خونه پدر بدترینشم خوب....اگ خانوادت بهت یچیز بگن میگذری ولی کوچکترین حرفو رفتار خانواده شوهر آبت میکنه بخدا هیجا خونه پدرنمیشه..حتی ازدواج موفق بکنی..بشین سرجات و هرچیزی ک میخوای تو خونه شو6ر بدست بیاری خودت بدست بیار عزیزم...واقعا ازدواج هندونه دربستست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
17 سالمه دلم میخاد مجرد بمونم بای😔😂

هم سنیم😁🥲❤️

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
ممن متاهلم و اینو میخوام😢

ای بابا 😔💕

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .
راست میگه وقتی تو یه خانواده مذهبی باشین چیکار میکنین من باااین سنم یدونه رفیق ندارن بخاطر شرایط خان ...

تو چقدر شبیه منی ولی با این تفاوت که من دختر بدی نیستم و لی سرم تا صبح تو گوشی بخاطر بی خوابی هر کاری میکنم خوابم نمیلد

من نمی‌فهمم مجردی کجاش تنهایی داره!

من با رفیقام بودم...خانواده فامیل و...

الان که ازدواج کردم حس میکنم واقعا تنها تر شدم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2706