2726
عنوان

آیا من خیلی حسودم؟نظر بدین

1674 بازدید | 34 پست

میخان از کار شوهرموبیرونش کنند ویه دوست خانوادگیممونو بزارن جایه شوهرم 

حالا احتمال هم میدم یه جورایی شاید خودشم زیرآب شوهرمو زده البته شاید....

ولی یاد زنش وخودش می افتم که میخان  جایه مارو بگیرن خیلیییی زورم میاد اینقد که احساس میکنم شونه هام تیر میکشه خیلییییی حسودیم میشه 

دوس دارم کسه دیگه ایی رو بزارن هرچند بازم زورم میاد

به نظرشما حسودم؟

چقدر؟

چه کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری والا

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
2728

منم بودم شاید ناراحت میشدم مخصوصا اینکه زیرآب میزده

بیخیال فکرتو درگیر اینجور چیزا نکن واست مهم نباشه 

انشاءالله ی کار خیلی بهتر پیدا میکنین 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2706