2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره وافعاپسرخاله شوهرمنم امریکاست دوسال قبل تصویری زنگ زد گفت ماهی150 میلیون حقوق میگیره به پول ماالبته هزینه هازیلده اونجا ولی خوب داره کیف میکنه😞😞ماهم بااین گرونی با 5تومن کیف میکنیم

2738

کدوم کشور رفتن چندنفرن؟

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
اره وافعاپسرخاله شوهرمنم امریکاست دوسال قبل تصویری زنگ زد گفت ماهی150 میلیون حقوق میگیره به پول ماال ...

الان که قیمتا رفته بالا با اونجا یکی شده حتی بیشتر کلیپ دیدم تو اینستا رفته بود فروشگاه امریکا و مقایسه میکرد

2706