2328

پسر خالم قاچاقی رفته بود تقریبا رسیده بود گیرش آوردن تیر زدن به بازوش کلیم کتک خورده بدبخت 

بلاخره که جور میشه این پول ولی هیچ وقت قاچاقی نری

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من🧿             🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع     .                   خدایا مراقب دختر و پسرم باش🤩، مامان هربار که تو چشای قشنگتون نگاه میکنه عمر دوباره میگیره🤩 خدایا بهترین ها نصیبت بچهام بشه ، وجودتون باارزشترین دارایی منه🤩، خدایا خودت پشت پناه همه بچه ها باش و بچه های من ان شاءالله همه بچها عاقبت بخیر بشن و زیرسایه پدر مادر بزرگ بشن  الهی آمین 🤲،                                                                                            ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط پتیاره ها ممنوع هدایت این عده به کتفم اصلا... ❌😒       بخاطر امضاء از دوستای خوبم تو نی نی سایت معذرت میخوام بعضیا مجبورم کردن با این لحن بنویسم تا بلکه دست از سرمون بردارن گیر ندن 🌹

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره وافعاپسرخاله شوهرمنم امریکاست دوسال قبل تصویری زنگ زد گفت ماهی150 میلیون حقوق میگیره به پول ماالبته هزینه هازیلده اونجا ولی خوب داره کیف میکنه😞😞ماهم بااین گرونی با 5تومن کیف میکنیم

2051

ما تا کوجه این وری نمیریم تو میخوای بری اروپا؟

خوب بزار یکم از خودم بگم براتون🙂🤍من یه دختر تک فرزندم و از بچگی علاقه شدیدی به حیوونا داشتم🐶🐰     و دارم تلاش میکنم که از الان بتونم مستقل شم و به هدفم برسم  💜💪🏻میدونم خیلی سخته وقراره کلی زمین بخورم ولی تسلیم نمیشم 🙂میدونم قراره خیلیا قضاوتم کنن و مسخرم کنن ولی برام مهم نیست🌠💫 به ماشین های خارجی علاقه دارم  مخصوصا لامبور گینی  و مطمئنم خیلی زود میخرمش😍⏳ بشدت مخالف کودک همسریم و از ادمهایی که بین دختر و پسر فرق میزارن متنفرم 😤🤬  بعضی از دخترا میشینن تا یه پسر با اسب سفید بیاد و خوشبختشون کنه ولی من خودم خودمو خوشبخت میکنم🤞🏻❤خودم برای خودم ماشین میخرم خودم خونه میخرم و اجازه نمیدم کسی بخاطر دختر بودنم محدودم کنه👿خوب مرسی که تا اینجا اومدی😘راستی نگفتم از قانون جذب هم میشه برای دریافت چیز های مثبت کمک گرفت من بهش ایمان دارم🙃🧡

کدوم کشور رفتن چندنفرن؟

یکی همیشه هست که عاشق منه،نگام که میکنه پلک نمیزنه، تنهاست خودش ولی تنهام نمیزاره،دریا که چیزی نیست عجب دلی داره،با گریه هام میاد غمامو حل کنه،نزدیک میشه تا منو بغل کنه از آسمون شهر خیلی پایینتره،درو که وا کنم (خدا) پشت دره❤
اره وافعاپسرخاله شوهرمنم امریکاست دوسال قبل تصویری زنگ زد گفت ماهی150 میلیون حقوق میگیره به پول ماال ...

الان که قیمتا رفته بالا با اونجا یکی شده حتی بیشتر کلیپ دیدم تو اینستا رفته بود فروشگاه امریکا و مقایسه میکرد

الان که قیمتا رفته بالا با اونجا یکی شده حتی بیشتر کلیپ دیدم تو اینستا رفته بود فروشگاه امریکا و مقا ...

جدا پس اساسی سرمون دارع کلاه میره، خداازشون نگذره جدا بایدافرین گفت به این ملت چطوری دوم میارن اخه😖🤕🤕🤕