2737
2734
خب برن مگه چیزی بینشونه حست میگه؟!!!

آره حسم میگه امشب مادرشوهرم دقیقا برگشت گفت همون مدرسه میره که شوهرم میره من به شوهرم گفتم مدرسه عوض کن گفت نمیکنم خوبشم میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره حسم میگه امشب مادرشوهرم دقیقا برگشت گفت همون مدرسه میره که شوهرم میره من به شوهرم گفتم مدرسه عوض ...

بعد مادرشوهرم برگشت میگه من فلانی خیلی دوست دارم از این حرفا منم گفتم ایشالا خدا براتون نگه داره شوهرم برگشته جلو اونا میگه ایشالا😭😭😭

2728
2738
میدونی جفتشون معلمن من حس کردم قرار امروز باهم برن مدرسه به خاطر همین به شوهرم گفتم منم میام اما رفت ...

مگه میرن شهربازی که با هم برن؟ تو رو هم ببرن؟ مگه میشه معلم خواب بمونه نره سر کار؟؟؟

یعنی حتی مدرسه نرفتی بدونی دخترونه و پسرونه جداست و معلما الزاما همجنسن؟ این وقتی که صرف این تخیلات میکنی رو چارتا کتاب بخون یه چیزی یاد بگیر.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
گریه خیلی دلم شکسته

خدا بهت صبر بده مردی که پشت زنشو خالی کنه سنگه مرد نیس

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
مگه میرن شهربازی که با هم برن؟ تو رو هم ببرن؟ مگه میشه معلم خواب بمونه نره سر کار؟؟؟ یعنی حتی مدرسه ...

جاریم معلم پیش دبستانی میره پسرونه 

شوهرم میگفت مدیر مدرسه زنگ زده بیا اتاقت مرتبط کن روز چارشنبه بازدید داریم بعد من گفتم میام میمونم تو پارک روبرو مدرسه تو برک کارت انجام بده بعد میریم خرید بیشتر قصدم بود واکنشش ببینم

من همش حس میکنم بین شوهرم و جاریم نگاه رد و بدل میشه بعد اوایل ازدواجمون ازش پرسیدم چقد من دوست داری ...

چقدر چندشششششش

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2706