2328

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی جفتشون معلمن من حس کردم قرار امروز باهم برن مدرسه به خاطر همین به شوهرم گفتم منم میام اما رفت ...

مگه میرن شهربازی که با هم برن؟ تو رو هم ببرن؟ مگه میشه معلم خواب بمونه نره سر کار؟؟؟

یعنی حتی مدرسه نرفتی بدونی دخترونه و پسرونه جداست و معلما الزاما همجنسن؟ این وقتی که صرف این تخیلات میکنی رو چارتا کتاب بخون یه چیزی یاد بگیر.

2334
مگه میرن شهربازی که با هم برن؟ تو رو هم ببرن؟ مگه میشه معلم خواب بمونه نره سر کار؟؟؟ یعنی حتی مدرسه ...

جاریم معلم پیش دبستانی میره پسرونه 

شوهرم میگفت مدیر مدرسه زنگ زده بیا اتاقت مرتبط کن روز چارشنبه بازدید داریم بعد من گفتم میام میمونم تو پارک روبرو مدرسه تو برک کارت انجام بده بعد میریم خرید بیشتر قصدم بود واکنشش ببینم

من همش حس میکنم بین شوهرم و جاریم نگاه رد و بدل میشه بعد اوایل ازدواجمون ازش پرسیدم چقد من دوست داری ...

چقدر چندشششششش

خدایا پول میخوام پول!!!...داری ولی نمیدی!؟ پس منم وضو میگیرم ولی نماز نمیخونم😑😂💙
یبار شوهرت تعقیب کن وقتی می خواد بره سرکلر باجاریت یا یبار الکی بگو میرم خونه مامانم دست کلید اضافه ...

باید این کار کنم میدونی بیشتر دلشکستگیم واسه رفتارش جلو خانوادش که مامانشم همش پشت جاریم گرفت همش پیش شوهرم تعریفش می‌کرد منم برگشتم گفتم همش تقصیر شماس که تعریف زن نامحرم میکنی

خدایا خدایا چرا باید بعضی آدما سوهان روح بشن آخه... الهی مشکلت حل بشه عزیزم🤍🥺

مرسی عزیزم یعنی از بس امشب گریه کردم هیچوقت گریه نکردم به خودم قول دادم از فردا گریه نکنم

میدونی شوهرم جلو خودم به مادر شوهرم گفت حالا شناختیش

مرسی عزیزم یعنی از بس امشب گریه کردم هیچوقت گریه نکردم به خودم قول دادم از فردا گریه نکنم میدونی شو ...

فدای سرت چون میگذره غمی نیست🖤🙃

خدایا پول میخوام پول!!!...داری ولی نمیدی!؟ پس منم وضو میگیرم ولی نماز نمیخونم😑😂💙