2328

چی میشه از من خوشش بیاد 

بیاد خواستگاری 

یعنی میشه شانس در خونه ماام بزنه 

سر یه موضوعی دستیار دکتر که خانوم متاهلیم هست 

دکتر میخواست آمپول بیحسی برام بزنه رو به هر دوتامون گفت اصل ازدواج نکنید مجرد موندن خیلی بهتره 

دکترم گفت ازدواج سخته 

منم تو دلم داشتم میگفتم چی میشه ازمن خوشت بیاد 

(من لیسانس پیراپزشکیم و شاغل و در حال خوندن کنکور مجددم )

پیراپزشک

ازدواج حماقته محضه بیخیال من مجردم ولی دارم میبینم بدبختس های دیگرانو

خوب بزار یکم از خودم بگم براتون🙂🤍من یه دختر تک فرزندم و از بچگی علاقه شدیدی به حیوونا داشتم🐶🐰     و دارم تلاش میکنم که از الان بتونم مستقل شم و به هدفم برسم  💜💪🏻میدونم خیلی سخته وقراره کلی زمین بخورم ولی تسلیم نمیشم 🙂میدونم قراره خیلیا قضاوتم کنن و مسخرم کنن ولی برام مهم نیست🌠💫 به ماشین های خارجی علاقه دارم  مخصوصا لامبور گینی  و مطمئنم خیلی زود میخرمش😍⏳ بشدت مخالف کودک همسریم و از ادمهایی که بین دختر و پسر فرق میزارن متنفرم 😤🤬  بعضی از دخترا میشینن تا یه پسر با اسب سفید بیاد و خوشبختشون کنه ولی من خودم خودمو خوشبخت میکنم🤞🏻❤خودم برای خودم ماشین میخرم خودم خونه میخرم و اجازه نمیدم کسی بخاطر دختر بودنم محدودم کنه👿خوب مرسی که تا اینجا اومدی😘راستی نگفتم از قانون جذب هم میشه برای دریافت چیز های مثبت کمک گرفت من بهش ایمان دارم🙃🧡

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد کراشاتون همه امشب با کمالات شدن وقتشه یه حرکتی بزنم🥲😂

__ Memento mori __     اگه مخالف نظرمی قانعم کن گزارش نزن کوچولو     https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-963163-wvv9Gzz اگه بحثی بود ک نشد تو نی نی سایت گفته بشه:) 👆
2343

اتفاقا دندانپزشک من اویزون من شده من پا نمیدم!! چون میدونم تحمل اون زندگی رو ندارم دخترا کلی آرایش میکنن به منشی ها التماس میکنن دکتر رو ببینیم هرروز گل میبرن واسش هی بهش از وات اینیستا مسیج میدن عکسشونو  با لباس لختی میفرستن

چی بگم والا  همه دارن مینالن چرا  به ما میرسه  همه میگن مجردی خوبه

منم مجردم ولی میگم که ینفرم  راضی نیست منکه از مردا متنفرم میخوام فقط یکیشونو یجا گیر بیارم تا میخوره بزنمش

خوب بزار یکم از خودم بگم براتون🙂🤍من یه دختر تک فرزندم و از بچگی علاقه شدیدی به حیوونا داشتم🐶🐰     و دارم تلاش میکنم که از الان بتونم مستقل شم و به هدفم برسم  💜💪🏻میدونم خیلی سخته وقراره کلی زمین بخورم ولی تسلیم نمیشم 🙂میدونم قراره خیلیا قضاوتم کنن و مسخرم کنن ولی برام مهم نیست🌠💫 به ماشین های خارجی علاقه دارم  مخصوصا لامبور گینی  و مطمئنم خیلی زود میخرمش😍⏳ بشدت مخالف کودک همسریم و از ادمهایی که بین دختر و پسر فرق میزارن متنفرم 😤🤬  بعضی از دخترا میشینن تا یه پسر با اسب سفید بیاد و خوشبختشون کنه ولی من خودم خودمو خوشبخت میکنم🤞🏻❤خودم برای خودم ماشین میخرم خودم خونه میخرم و اجازه نمیدم کسی بخاطر دختر بودنم محدودم کنه👿خوب مرسی که تا اینجا اومدی😘راستی نگفتم از قانون جذب هم میشه برای دریافت چیز های مثبت کمک گرفت من بهش ایمان دارم🙃🧡
چی بگم والا  همه دارن مینالن چرا  به ما میرسه  همه میگن مجردی خوبه

نصف تاپیکای  نی نی سایت رپ ببینی متوجه میشی زیر ۳۰ سال ازدواج اشتباهه! ازدواج فقط با آدم درستش  اگ اونم پیدا کنی ۸۰ درصد اطرافیانم فامیل همکارام دوستام طلاق گرفتن

واقعااااا  دیگه همه دنبال خوبان

همه حق دارن همین پیش پاتون یه تاپیک بودم انقد کراشش خوب بود منم کراش زدم😂😔

__ Memento mori __     اگه مخالف نظرمی قانعم کن گزارش نزن کوچولو     https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-963163-wvv9Gzz اگه بحثی بود ک نشد تو نی نی سایت گفته بشه:) 👆

باید وسعت دیدتو بالاببری ینی چی ازش. خوشتون اومده واقعا جای تعجب داره بنا ب گفته های شما باشه لابد باید هرکجا فرد با پرستیژ اعم ازدانشگاه بیمارستان اورگان های مهم دیدیم خوشمان بیاد😐😔

برای خوشبخیتم صلوات مهمونم می کنید دوست عزیز❤
منم مجردم ولی میگم که ینفرم  راضی نیست منکه از مردا متنفرم میخوام فقط یکیشونو یجا گیر بیارم تا ...

راضی نیستن واقعا بقیه هم ادا میدن ندیدی همین بلاگرا تا دیروز بغل هم عکس‌میزاشتن  یهو جدا شدن