2726

#واقعی

در طول جنگ جهانی، یک سرباز هر هفته به مادرش نامه می‌نوشت تا او را از وضعیت خود با خبر کند تا اینکه یک هفته نامه‌ای دریافت نکرد و بلافاصله شروع به نگرانی کرد...چند هفته گذشت و هنوز از پسر او خبری نبود تا اینکه یک روز نامه‌ای از ارتش دریافت کرد که می‌گفت پسرش اسیر شده و در اردوگاه اسیران جنگی نگهداری می‌شود و آنها به او اطمینان دادند که حال او خوب است و با زندانیان آمریکایی بدرفتاری نمی‌شود   

چند هفته بعد زن بالاخره نامه دیگری از پسرش دریافت کرد که در آن نوشته شده بود: "مامان عزیز، سعی کن نگران من نباشی، آنها با ما خوب رفتار می کنند و من به محض پایان جنگ آزاد خواهم شد.فقط لطفا این تمبر روی نامه رو به تدی کوچولو بده اون عاشق عکسای تمبره... دوستت دارم، جو" 

زن از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شد، اما مادرش هر چقد فکر کرد نتواست کسی به اسم تدی کوچولو را به یاد بیاورد...

او تصمیم گرفت تمبر را از پاکت جدا کند  ...و آن را جدا نگه دارد اما به محض اینکه این کار را انجام داد، متوجه شد یک نوشته کوچکی پشت تمبر نوشته شده است به زور آن را خواند و متوجه شد که نوشته شده...  "آنها پاهایم را بریده اند".

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچ جنگی نیس که قلب آدمو به درد نیاره 

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
همین دیگه😶😶

چرا من منتظر بقیش بودم  منتظر بودم تدی داستان بیادو رازی افشا کنه 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
2706