2737
2734
عنوان

هند😐

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 31 پست
این اگ ی سالم بمونه. خوب ایدزی ها ک  زیاد عمر نمیکنن

جدا؟؟؟ شنیدم الان دیگه قرص و دارو داره کامل کنترل میشن

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدا؟؟؟ شنیدم الان دیگه قرص و دارو داره کامل کنترل میشن

ن بابا. فوق فوقش با دارو 3 تا 4سال بدنشون مقاومت میکنن دیگه نه کم کم  ویروس قویی میشه و بدن ظعیف میکنه 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
حالا اگه پسره عاشق بود آیا خون عشقش که Hiv داشت را به خود تزریق میکرد

🤞🏻😏

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
ن بابا. فوق فوقش با دارو 3 تا 4سال بدنشون مقاومت میکنن دیگه نه کم کم  ویروس قویی میشه و بدن ظعی ...

اوه، یادمه چندین سال پیش تلویزیون ایران یه سریال ساخت بنام پریا، و پسره ایدز گرفت ولی تهش بچه دار شدن و ب خوبی و خوشی مث آدم عادی زندگی کرد

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
2738
دقیقا، 👌  بخدا هیچ مردی ارزش اینو نداره که آدم بخواد جونشو براش فدا کنه، همشون سر و ته یه کرب ...

اره واققن تاپیکو بخون 

2706