2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم عصب کشی کردی بعدش درد داشتی ؟ میشه منم راهنمایی کنی برای من عصبی کشی کرده ولی هنوز درد داره یا ...

اره درد میکنه.این آرواره‌های پایینمم درد میکنن .اما اگر دردش ادامه دارشد،برو بگو بهش

اره درد میکنه.این آرواره‌های پایینمم درد میکنن .اما اگر دردش ادامه دارشد،برو بگو بهش

دقیقا برای منم دردش تا فکم اون قسمتی که همون دندون خراب هست پیش میره خیلی ممنون مرسی همش نگران بودم خوب عصب کشی نشده باشه مرسی بابت راهنماییت

2738
بچه ها به نظرتون دندونی که حساسه، یعنی به شیرینی یا وقتی به دندون دیگه میخوره یه جوری میشه باید عصب ...

برای من اصلا نمیتونستم باهاش غذا بخورم حتی بگو یه دونه برنجم بهش میخورد تیر میکشید دکتر گفت باید عصب کشی بشه من از دندونام عکسبرداری هم کردم

بچه ها به نظرتون دندونی که حساسه، یعنی به شیرینی یا وقتی به دندون دیگه میخوره یه جوری میشه باید عصب ...

حتما برو دکتر.تا زوده...من یکی دندونام هی گاهی درد میکرد بخاطرهزینش و کرونا هی امروز فردا کردم بعد چند وقت پیش رفتم گفت این خراب شده متاسفانه هیچ‌کار نمیشه کرد باید بکشیم.چون دندونهای نزدیک ب جلو هست خیلی بدشد کشیدم حالا می‌خوام  قرض بگیرم از مامانم ایمپلنت کنم نزدیک ه‍شت تومنه .انقد پشیمونم با دوتومن یا کمتر میشد درستش کرد

2706