2737
2734
عنوان

با دوس پسر دوستم ازدواج کردم…

1365 بازدید | 28 پست

م ی دوستی داشتم ت دانشگا 

رابطمون خوب بود 

تا زمانی ک فهمیدم پشت سرخیلیا حرف میزنه و مزاسم خاستگاری دوست دوستمو هم بهم زده بود(( دلیل کاتم باهاش این بود اما بازم در حدی بود ک سلام کنه جواب بدم… 

بچه ها طی کلیییی اتفاق م عاشق ی پسری شدم و دوست شدیم و اومد خاستگارییییی 

از قضااااا ت نگو رل اون دختره بود قبلا

دو روز قبل نامزدی همون دختره پیداش شد 

کلی پیام داد ک بهم خیانت کردی 

ازت نمیگذرم ای چیزا…

الا باقیش میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگ ج ندادم سریع رفتم پیش نامزدم… 

گفنم این دختره چی میگ…؟؟؟ 

منکر نشد گف اره باهاش دوست بودم خب ک چی چون با کسی دوست بودم نیاید ازدواج کنم.؟؟؟ 

گفتم دلیل جدایی چی بود گف فهمیده بودم با چندنفر دوسته(حتی چیز داشتن؟))

حالم خیلیییی بد بوددددددد 

فک کن عشقت رل سابق دوستت باشه..

بم گغ شنیدم فلانی اومد خاستگاریت…  م  باهاش دوس بودم دوسش داشتم و فلان…  گفتم چی می ...

خب ک چی بوده ‌ک بوده ب اون چه 

خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده  اگ دوست داشتی دعا کن خدا منو به عشقم برسونه بدون هیچ مشکلی و یه نی نی بزاره تو بغلم از وجود عشقم و خودم باشه💜🙏
دیگ ج ندادم سریع رفتم پیش نامزدم…  گفنم این دختره چی میگ…؟؟؟  منکر نشد گف اره باهاش دوست ...

گذشته هرکس ب خودش مربوط اون موقع شما نبودی ک تعهد داشته باشه ب شما و کاری نکنه

خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده  اگ دوست داشتی دعا کن خدا منو به عشقم برسونه بدون هیچ مشکلی و یه نی نی بزاره تو بغلم از وجود عشقم و خودم باشه💜🙏
2738
دیگ ج ندادم سریع رفتم پیش نامزدم…  گفنم این دختره چی میگ…؟؟؟  منکر نشد گف اره باهاش دوست ...

منم دیگ هیچی ب نامزدم نگفتم… رومون ت هم باز نشه اما بچه ها روانی شدههههه بودم دست خودم نبودددد 

صب تا شب پیگیر دختره بپدم 

همش عکساش میدیدم…. 

و…. 

روزای بشدت بدی بود 

تصورات وحشت ناک روانیم کرده بود این ک چیکار میکردن کجا میرفتن 

منم دیگ هیچی ب نامزدم نگفتم… رومون ت هم باز نشه اما بچه ها روانی شدههههه بودم دست خودم نبودددد  ...

اخرش

منم دیگ هیچی ب نامزدم نگفتم… رومون ت هم باز نشه اما بچه ها روانی شدههههه بودم دست خودم نبودددد  ...

اسی درخت سالم زیادی پیگیری کنی یا کرمی پیدا میشه خواهشا ول کن به نامزدت فکر کن

هرچی خوبه مال مرداس😡نمونش ما خانوم ها😏والا😑خدا سایه مونو از سرشون کم نکنه😁😅😅
اسی درخت سالم زیادی پیگیری کنی یا کرمی پیدا میشه خواهشا ول کن به نامزدت فکر کن

وای روانی شده بودم باورت میشه… خیلی خیلی حس بدی بود 

اصلا بسدت رو دختره حساس بودم مدااااام ت همین سایت عکس دوتامون میذاشتم میگفتم کی خشگل تر؟؟؟ 

همه میکفتن ت 

باز فردا صب میتشستن نگاش میگردم…

2706