2726
عنوان

چیکار کنم تب دخترم بیاد پایین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 61 پست

پسر من ۲ سال و نیم بود 

تب شدید داشت ویروس البته

دکترش ی نصفه شیاف دیکلوفناک ۵۰ گفت بزنم

تبش زود اومد پایین بعد فقط مایعات دادم بهش

حالا دختر شما نمیدونم ولی اگر تب میره بالا 

حتما ببرین بیمارستان تا تب بیارن پایین

خدایی نکرده اتفاقی نیوفته

عزیزم نگران نباش این ی ویروس حدیده همه بچه ها دارن میگیرن.دو سه روزه ام خوب خوب میشن انشاالله.ایبوپر ...

ای خدا 

با آب ولرم پاشویه ش کنم ؟؟ 

می‌ترسه بیدار میشه بعدم میچسبه به سینم  نمی‌ذاره کاری کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش این ی ویروس حدیده همه بچه ها دارن میگیرن.دو سه روزه ام خوب خوب میشن انشاالله.ایبوپر ...

اره ویروس جدیده ک بچه ها میگیرن پسرمنم مریض بود دوروز پیش بردمش دکتر اصن ی وعضی بود همه بچه ها تب داشتن و اسهال و استفراغ بودن خوب میشه دوسه روزه ناراحت نباش پسر من امروز خداروشکر خوب بود

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
2728
ای خدا  با آب ولرم پاشویه ش کنم ؟؟  می‌ترسه بیدار میشه بعدم میچسبه به سینم  نمی‌ذار ...

اره حتما ولرم بعد قشنگ آب دستمال بگیر

حتما تند تند چک کن که نره بالا

هم اینکه حواست باشه لرز نکنه 

ای خدا  با آب ولرم پاشویه ش کنم ؟؟  می‌ترسه بیدار میشه بعدم میچسبه به سینم  نمی‌ذار ...

ننم. چند سالشه؟ آره عزیزم کلا پاشویه و مارچه نم دار خیییلی خوبه. درکت میکنم بخدا هزاربار مردم و زنده شوم این چند روز ولی نگران نباش دکترم گفت چیز سختی نیست و دو سه روزه دورش تموم میشه اصلا نترس فقط مراقب تبش باش همین.دعای نور زیاد بخون برای تبه کوتاهه

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
اره ویروس جدیده ک بچه ها میگیرن پسرمنم مریض بود دوروز پیش بردمش دکتر اصن ی وعضی بود همه بچه ها تب دا ...

تب چند درجه باید بجه رو برسونیم بیمارستان؟ منم تو یه روستام که تا یه بیکترستات درست حسابی یک ساعت فاصله دارم 

اره ویروس جدیده ک بچه ها میگیرن پسرمنم مریض بود دوروز پیش بردمش دکتر اصن ی وعضی بود همه بچه ها تب دا ...

اوهوم اکثر بچها اینجورین

پسر منم فقط آبریزش گرفت و یکم بدنش گرم شد 

اما بچها دیگه خیلی بد مریض بودن

ننم. چند سالشه؟ آره عزیزم کلا پاشویه و مارچه نم دار خیییلی خوبه. درکت میکنم بخدا هزاربار مردم و زنده ...

یک سالشه 

تب بچه ی شما می‌رفت رو چند. درجه ؟ برای دخترم دعا کنید اینقدر استرس دارم 

اره دقیقا سر سه روز خوب میشن شکر خدا باز خیلی سنگین و خطرناک نیست. خدااااا هیچ بچه ای رو مریض نکن😭😭😭😭😫😫😫😫😫😫

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
تب چند درجه باید بجه رو برسونیم بیمارستان؟ منم تو یه روستام که تا یه بیکترستات درست حسابی یک ساعت فا ...

نمیدونم والله پسرمن‌ خیلی تب نمیکنه تو مریضی بیشتر اسهال میشه .اگه امکانش هست ببر خیالت راحت شه.

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
یک سالشه  تب بچه ی شما می‌رفت رو چند. درجه ؟ برای دخترم دعا کنید اینقدر استرس دارم

عزیزم دختر کوچیکه منم یک سال و سه ماهشه.۳۸ ۳۹... شیاف ک اصلا ج نمیداد بهش خیلی چرته شیاف استامینوفن

یک سالشه  تب بچه ی شما می‌رفت رو چند. درجه ؟ برای دخترم دعا کنید اینقدر استرس دارم

عزیزم زنگ بزن ۱۱۵ و مشکل رو در میون بذار.اونا پشت خط میمونن تا مشکلت حل شه.یا مجددا میگن ک باهاشون ارتباط بگیری.

وقتت رو اینجا تلف نکن

زنگ بزن ۱۱۵

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
2706