2726
عنوان

چیکار کنم تب دخترم بیاد پایین ؟

466 بازدید | 61 پست

دخترم بد داروئه 

یک ساعت پیش براش شیاف استامینوفن گذاشتم اثر نکرد 

تبش روی ٣٨/۴ هست 

چیکار کنم الان ؟؟؟ 

ببرم بیمارستان؟ 

تروخدا اگه اطلاعات ناقص دارین یا مطمئن نیستید 

چیزی نگین 

نه منو خاطر جمع کنید و نه اونجوری بترسونید 

الان میشه بگید باید دقیقا چه کنم طذ

پاشویه دستمال خیس با اب ولرم 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

اول آرامشتو حفظ کن.

و بعدش ببرش بیمارستان.اگر که امکانش برات وجود نداره عزیزدل؛زنگ بزن اورژانس و باهاشون در میون بذار.

آرامشت رو فقط حفظ کن.

منم نگران دخترت شدم.حالش خوب میشه عزیزم.پاشویه‌اش هم کن مرتب.ولی اولویت دکتره

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهترین راه بیمارستانه. 

تبش مرتب چک کن 

دستمال هم رونش بذار نمدار باشع 

هوا هم ن گرم ن سرد معتدل باشه

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵

من تجربه خودم عزیزم اینه وقتی شیافت و استامینوفن و بروفن دادم ( هر کدوم رو ک میدی..) بعدش پاشویه با آب و آبلیمو میکنم، خوبه الهی شکر

الهی که همه بچها عاقبت بخیر بشن، عزیزای دل منم عاقبت بخیر ، سلامت و شاد باشن همیشه❤️
ممنونم عزیزم 

کاری نکردم گلابم.امیدوارم حال دختر گلت زودی خوب شه❤

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...

من پسرم پارسال کرونا دلتا گرفت تبش یکسره رو ۴۰ بود هرکاری بگی مبکردم ولی فقط یه چیزی میاوردش پایین تند تند میبردمش دستشویی و با آب ولرم دست و پاش و صورتش و خیس میکردم یه پارچه دورش میگرفتم تا لرز نکنه....

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

عزیزم نگران نباش این ی ویروس حدیده همه بچه ها دارن میگیرن.دو سه روزه ام خوب خوب میشن انشاالله.ایبوپروفن خیلی خوبه من دوتا بچه هام پنج ساله و یک ساله همین سه چهار روز پیش گرفتن.تتتتببببب شدیییددددد.بی اشتهایی.فقط مرتب استامینوفن یا ایبوپروفن دادم.دکتر هم بردم همینارو دادن با ی کتوتیفن همین.پارچه نخی خیس کن آبشو بگیر بذار رو پیشونی و شکم و پا خییییلی موثره.باید بگذره دورش نترس

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2706