2328

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ارتو دارم

خدایی خیلی سخته ب من گف بعد هر وعده باید نخ دندون بکشی ولی من روزی ی بار

بعضی روزها هم نمیکشم اصلا

تررررسیدمممم، ینی الان دیگ درست نمیشه برا شما؟؟

لَبی لَبی قلیونتم، الکل تو خونِتَم، من فَنِ اون چشمای شیطونتم😅🥰                       بالا پایین همه دارن،منم یه روزایی بَده حالم،اما به مشکلات برسونید که در نهایت به چپِ مائَن :))                                                                  من و جام و مِی و معشوق،الباقی اضافات است اگر هستی که بسم الله ،در تاخیر آفات است،مرا محتاج رحم این وآن کردی ملالی نیست،توهم محتاج خواهی شد جهان دارِ مکافات است..                                                  غَزَلِشــونَم♪                                                                       
2051
وای بکشههه؟ مگه چجوری شده؟ درد میکرد؟  چه دکتری اینو گفت

خب بهشون نرسید دیگه. البته ارتودنسی مال مثلا ۱۵ سال پیش بود اما بعدش دندوناش خراب شدن بهشون نرسید تا شد الان که دیگه کاری نمیشه کرد براشون

من ارتو دارم خدایی خیلی سخته ب من گف بعد هر وعده باید نخ دندون بکشی ولی من روزی ی بار بعضی روزها ه ...

بکش منم کاش گوش میدادم

البته میشناسم کسایی رو که اونام نخ نمیکشیدن ولی چیزی نشد

باید عصب کشی اینا بشه احتمالا هفته بعد نوبت دکتر دارم ببینم چی میشه

خب بهشون نرسید دیگه. البته ارتودنسی مال مثلا ۱۵ سال پیش بود اما بعدش دندوناش خراب شدن بهشون نرسید تا ...

امروز یه دکتر دیگه رفتم گفت مگه چندسالته اخه از الان؟ باید مراقبت میکردی😢 وای خدایا کاش کشیدن نباشه برای من😔 تهش همون عصب کشی