2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی همسر هم باید بخوره ؟ من خودم الان دارم مصرف میکنم اما دکتر نگف همسرمم بخوره

به صورت كلي نياز نيست

ولي در صورتي كه هي برگرده 

مثلا شما درمان كامل كني و يه ماه بايد باز علايم داشته باشي در صورتي كه از جانب خودت همه چيو رعايت كرده باشي، نياز هست كه همسر هم بخوره 

يني كرم از اونه😂😂

تاثير كه خيلي داره بايد ريشه اي درمانش كني كن خدايي نكرده تخمدان هات درگير نشن ببين كلا خيلي رعايت ...

وای من الان چند ماهه عفونت دارم و پیگیرش نیستم چون خارش و سوزش ندارم فقط ترشحم فرق کرده

خیلی میترسم که عفونت به رحمم رسیده باشه 

بعضی وقتا توی رحمم احساس سوزش میکنم 

از چیه یعنی ؟؟؟

خدایا امید به تو 
2456
به صورت كلي نياز نيست ولي در صورتي كه هي برگرده  مثلا شما درمان كامل كني و يه ماه بايد باز عل ...

من این دفه اصلا علاعم‌ نداشتم فقط ی کوچولو زیر شکمم درد میکرد گاهی 

رفتم برای پاپ اسمیر دکتر گف عفونت شدید داری تعجب کردم 

با هیچ کدوم خوب نشد، سیر گذاشام دهانه واژنم خوب شد فرداشم تو سرکه و آب نشستم

یا خدا..من توی کتریم سرکه میریزم عذاب وجدان میگیرم تو رفتی نشستی داخلش..بچه ها مراقب خودتون باشید تو موارد مربوط به واژن باید احتیاط کرد

وای من الان چند ماهه عفونت دارم و پیگیرش نیستم چون خارش و سوزش ندارم فقط ترشحم فرق کرده خیلی میترسم ...

حتما باید درمان ش 

ی دکتر خوب برو ک‌‌ معاینه کنه و‌ پمادات و مصرف کن و خوب ک شدی اقدام‌ کن

2714
وای من الان چند ماهه عفونت دارم و پیگیرش نیستم چون خارش و سوزش ندارم فقط ترشحم فرق کرده خیلی میترسم ...

ببين بايد بري پيش يه دكتر زنان خوب كه معاينه كنه اينكه ترشحات داري يني عفونت از رحمه

يه ازمايش كشت ادرار و هورمون مينويسه بعد جوابشو يا ببر دكتر يا بفرس من بهت بگم چيكار كني

ولي در كل هر بيماري زنانه حتي يه چيز خيلي جزيي نياز به پيگيري داره

بابا بيخود كه نيس راه بازه به داخل بدنت ديگه😂

قارچی خارش و سوزش میگیری باکتریایی  ترشح بد بو مثل ماهی گندیده

الان من خارش و سوزش ندارم 

ترشح بدبو هم ندارم فقط ترشحم ببخشید لوسیون ماننده 

یعنی از کدوم نوعه ؟ 

خدایا امید به تو 
یا خدا..من توی کتریم سرکه میریزم عذاب وجدان میگیرم تو رفتی نشستی داخلش..بچه ها مراقب خودتون باشید تو ...

عزیزم دستور پزشکم بود‌ . نسبت سرکه به اب یک به پنج هست اصلا نترس تو طب سنتی هم سیر نوشته بزارید یعنی عالیه فوری تو نیم ساعت خوب میشی

2706