2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی میخوای بدونی

هفته پیش انتخاب رشته کردم و اولویت های‌اولم هم دانشگاه پیام نوره . چند روزه ک در موردش‌دارم تحقیق میکنم و بیشتر دارم چیزای منفی میشنوم و میخونم 🥲

مثلا اینکه مدرکش زیاد معتبر نیست ،استخدامی با مدرک پیام نور سخته،خودت باید بشینی خونه بخونی خبری از تدریس نیست، کلاسا  هیچ  نظمی  ندارن و....

2456

تدريس داره حتى موقع كرونا هم مجازي داشت ولي حضور اجباري نيست و تعداد جلسه هاش شايد كمتر باشه از فردوسي و .. 

براي امتحان هم كتاب اصلي و نمونه سوال مهمه 

يه فرق ديگم داره ك ميتوني درسي كه برداشتي نري امتحان بدي و صفر برات رد نميشه حذف ميشه فقط

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅ 
پس خداروشکر تدریس داره 

اره ميخواستم بنويسم حضور اجباري نيست 

بعد امتحانامونم سراسريه يعني موقع كرونا كه دست استاد بود بنظر من خ سخت تر بود برعكس بقيه دانشگاها ك ميگن مجازي اسون بود

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅ 
هفته پیش انتخاب رشته کردم و اولویت های‌اولم هم دانشگاه پیام نوره . چند روزه ک در موردش‌دارم تحقیق می ...

ببین. مدرکش معتبره شدید. چون نیمه دولتیه. شهریش از آزاد کمتره. استخدامی ربطی داره. خاله من کارشناسی و ارشد پیام نور خونده پست مهم تو اداره مالیات شهرمون داره. 6 نمره دست استاده بقیه بسته به همت خودت داره. کتاب ها سنگینه اما با تست زدن و نمونه سوال خوندن از پسش برمیای. تمام

2714
خودتون دانشگاه پیام نور تحصیل کردین ؟

اره 

2706