2410
2553
عنوان

بعید میدونم خوسگل ترین از دختر تو ایران باشه+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3628 بازدید | 98 پست
نیست عزیزم هم خودش گفته هم مشخص دماغ عملی نیست 

پیجشو میدی؟

باور کن هرکی از این عملا کنه و ف یلتر بذاره و ارایشم کنه اینطوری میشه😁

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!‌‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیست عزیزم هم خودش گفته هم مشخص دماغ عملی نیست 

بابا تو عکس اول تابلوعه دماغش عملیه، اینکه خودشون‌میگنو ول کن، ادما حرف. یاد میزنن، یادمه یکی اول میگفت ۲۰ سالمه باد دید بازارش خوبه از یه مدت بعد پیچوند گفت ۱۸ سالمه، کلا هم الکی تعصب رو‌هیچی نداشته باش ، خودت اذیت میشی

2456
چشماش لنز نیست پدرمادرشم رنگی هستن  هیچ عملی هم نداره هیچی

عکسش ولی افکت داره افکتای اینستا خیلی تو جذابیت تاثیر مثبت دارن

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
2714
انگشت کوچیکه خانومم نمیشه. زیبایی به ظاهر نیس به دل نشستنه

بنظرم شما این موقع شب برو بچسب ب خانوم زیبات بجای نظر دادن در مورد خانوم بقیه😂

من بهترینم این رو قبل از اینکه متوجه بشم بهترینم گفته بود 😎 

عزیزم یعنی چی شبیه ایرانیا نیست؟!

مگه دختر ایرانی خوشگل تا به حال ندیدی؟

ایران کم دختر خوشگل نداره‌. 

اینی که تو ذهنتون کردن که فقط خارجیا خوشگلن، مال تفکرات قدیم هست و حاصل خودکم‌بینی ایرانیاس و همیشه فکر میکنن مرغ همسایه، غازه

2706