2726

کلا شبیه ایرانیا نیست استایل و اندامش و قدش به گل شبیه خارجیاس  خدایی عدالت خدا یکیو انقدر خوشگل خلق کنه 😕😕😕 همه چی تمومه قد و اندام چهره پولدار اوففففففف

ایشون مدل و بلاگر هستن نگین حق دوست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خوشگلترشو بدون افکت و لنز و عمل توروستا دیدم

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 

از من خوشگل تره، ولی واقعیتش دماغش عمله و لباش هم ژل، حالا دیگه بقیشو‌نمیدونم، این همه دختر زیبا ایرانی مخصوصا بختیاری ها بدون هیچ عملی، حالا اینکه کی خوشگله کی نیس اونقدرا مهم میست، ولی مهم اینه که اینستا ذهنه هممونو محدود کرده، فکر میکنیم دیگه همه چیزو میشه‌ دید، بهتره کلا اینستا بسته بشه جاش جاهای مختلف و ادم بره ببینه و خودش یاد بگیره

2706