2328

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

نمد بز

وه یاد ژینا گیان،که‌چه ایران🕊  چاو رهه‌ش ☪️  دوعای له که‌سی ناکه‌م،که‌س به خوی خوش بیه ! دوعای خوی ئه‌کم خوا گیان ، بخته‌کی رهه‌ش بیه⚡️                                    دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱                                                                                      بزرگترین رویای من نواختن ویولنه🎻                                             تو رابطه ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی یه بار خودت و برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن.                                                کیمیای عزیزم، امیدوارم یه روز منو ببخشی ولی اینو بدون که تا ابد شرمنده خودت و مهربونیاتم♡
2334

کوش

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

اخ جون زود رسیدم 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
2346
2347
کوش

ابجی واتساپتو ببین 

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من🧿             🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع     .                   خدایا مراقب دختر و پسرم باش🤩، مامان هربار که تو چشای قشنگتون نگاه میکنه عمر دوباره میگیره🤩 خدایا بهترین ها نصیبت بچهام بشه ، وجودتون باارزشترین دارایی منه🤩، خدایا خودت پشت پناه همه بچه ها باش و بچه های من ان شاءالله همه بچها عاقبت بخیر بشن و زیرسایه پدر مادر بزرگ بشن  الهی آمین 🤲،                                                                                            ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط پتیاره ها ممنوع هدایت این عده به کتفم اصلا... ❌😒       بخاطر امضاء از دوستای خوبم تو نی نی سایت معذرت میخوام بعضیا مجبورم کردن با این لحن بنویسم تا بلکه دست از سرمون بردارن گیر ندن 🌹