2328

نه زیادی فانتزیه از طرفی از دوبه های ام بی سی پرشیا خوشم نمیاد

وه یاد ژینا گیان،که‌چه ایران🕊  چاو رهه‌ش ☪️  دوعای له که‌سی ناکه‌م،که‌س به خوی خوش بیه ! دوعای خوی ئه‌کم خوا گیان ، بخته‌کی رهه‌ش بیه⚡️                                    دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱                                                                                      بزرگترین رویای من نواختن ویولنه🎻                                             تو رابطه ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی یه بار خودت و برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن.                                                کیمیای عزیزم، امیدوارم یه روز منو ببخشی ولی اینو بدون که تا ابد شرمنده خودت و مهربونیاتم♡

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2343

نگاه نکن.کارگردان حال نداشته ادامشو بسازه خیلی بیشعوره بیننده هاشو اسکل کرد:/ سریال ته نداره !

مرگ ترسناک ولی حق، غمناک ولی سم🎼دردناک، غمگین، ،بد ولی هموار سنگین سد 🎼یچیزی میگم شاید توهم تجربه کرده باشی🎼یهوقتا دلت می خواد که دور از سر و صدا شی🎼دوس داری لهشون کنی آدما رو زیره چرخه ماشین🎼ببین اینهمه سال دلت شد معطله کی ها🎼بی خودی توقع داشتی از همه چی ها🎼خاک خشک کویر شد از غمه گیاه🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔هی از این آدما دل می کنمو میجنگم💔هی گاهی باید رفت باید برید باید گذشت💔باید شکستو باید خطر کرد باید پرید💔برو بپر بِبر نترس💔در واقع داری با رفتنت آزادیتو جشن می گیری💔درد مجازات نیس دوری مجازات نیس💔زخما و سختیا و حتی تحریمای ما💔پایه های موفقیتو تکامل هستن مرگ مجازات نیس💔چرا نمیشه تحملش کرد زندگی تاریک منم دور شمع🎼انقد نکن توجه به من که می خوام بدونه توقع برم🎼نگام به آسمون کلکو بکن بسه دیگه🎼فقط نذار نفس بکشم از نهایت عشق به هوس برسم🎼از دست دادی کیو🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔هی از این آدما دل می کنمو میجنگم💔بله باید رفت اما نباید قربانی شد🖤چون قربانی تقدیر شدنه که باعث واکنش تنده🖤بعضی وقت ها همه باید مجازات شن🖤و بهترین مجازات رفتنه🖤مغزه من ترک داره بی خود هی ضربه نزن که پخش می شه یهو کف زمین🎼این جاده هزار جهت داره اونو به هیچ وجه یه طرفه نبین🎼خستم از شما آدم ها که فقط همه جا همه اش به ضرر همین🎼هر طرف رد بشی داغونی که هرجا بالاخره یقدر کرده کمین🎼🖤🎼از این سیاه ترم ممکنه باز تیره ترم میشه🎼🖤تو خودت داغونی واسه چی بزنم نیشت🎼درد تو بدن نادخه اینجا غرق هر بدن تو دردش🎼هرکی از راه رسید دلتو عملا خون کردش🎼تو چراناراحتی ،رفت من چرا ناراحتم که کاردو تا ته نکردم تو قلبش🎼من واسه خودم جا ندارم که بخوادش قاطیم اونم شه🎼ولی باز چسبید به ک.نم شت🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔کسی که زخماشو با موسیقی ترمیم میکنه✨🎵

خیلی سرسال قشنگی بودددد حتی با اینکه ته نداشت

وای فامیل و خانواده مثل خانواده پسره ام خیلی خوبه ها😂😍😭

دلنوشته من: زندگی برای همه توی این دنیا یه سختی داره، یه نفر سختیش جنگ درونی با خودشه- یه نفر پول نداره- یه نفر پول داره و دورش خلوته- یه نفر عاشقه- دیگری سرپناه نداره و......‌..‌ هزار هزار مشکل دیگه... اگه نمیتونیم گره ای از مشکل هم باز کنیم، نمک روی زخم هم نپاشیم. زندگی برای همه سخته. حتی برای یک نوزاد... حتی مادرش دقیق نمیتونه حدس بزنه واسه چی نوزادش گریه میکنه... زندگی رو سخت تر از این نکنیم. مهربون باشیم و مهربونی رو یاد بدیم. فاکتور نمیندازه😉