2726
 اولا خوب بود باهام. ولی یکیشون از اون اول. باهام بد بود. چند شب پیش ک رفتیم بیرون باهم. چنتا ...

خب عزیزم کلا خانما هرکسی رو بگی با دیدن طلا اگه واسه خودشون نباشه دگرگون میشن اینو نذار رو حساب حسادت بذار رو حساب ذاتی خانما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم اما اخه چرا باید انقد بدشون بیاد من تازه نامزد کردم 🤕

دیگه ذاتشون اینه اتفاقا چون تازه نامزد کردی حسادت بیشتره

مراقب خودت باش با هیچکدوم نه صمیمی شو نه درددل کن

اگه مادر شوهر داری حسم میگه اونی که بیشتر هواتو داره مادرشوهرته یا یه خانم هیکلی که حرفای هیچکس واسش مهم نیس و فهمیده اس

دیگه ذاتشون اینه اتفاقا چون تازه نامزد کردی حسادت بیشتره مراقب خودت باش با هیچکدوم نه صمیمی شو نه د ...

توروخدا منو بگو قشنگم🥲🥲🥲

عقدم داریم از همسرم جدا میشیم سر موضوع درس 

میزارع من درسمو بخونم ؟

کوتاه میاد برای درس ؟؟

الان دلتنگه!؟؟؟

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍
2728
آره کوتاه میاد با وساطت خانواده ها لحظه آخر بیشتر عصبیه تا دلتنگ

لحظه آخر یعنی چی ؟

عزیزم شما حستون خیلی قویه؟

کی عروسیمون میگیریم ؟

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍
لحظه آخر یعنی چی ؟ عزیزم شما حستون خیلی قویه؟ کی عروسیمون میگیریم ؟

ببین من الان عصبانیت حس میکنم 

یعنی یه بزرگتر یا ببینش یا بهش زنگ بزنه و باهاش صحبت کنه

عروسی یک سال و نیم دیگه تقریبا

ببین من الان عصبانیت حس میکنم  یعنی یه بزرگتر یا ببینش یا بهش زنگ بزنه و باهاش صحبت کنه عروسی ...

مرسی عزیزم شما فالگیر هستین ؟

مرسی عزیزم شما فالگیر هستین ؟

نه گلم من به حسام باور عمیق دارم تا حالا تو زندگیم و اطرافیانم هرچیو حس کردم شده

یا مثلا من یه شهر دیگه زندگی میکنم یه خوابی میبینم واسه مامانم میگمش میگه این اتفاق رو مثلا خیرات کردن واسه مامانبزرگمو بابابزرگت هفته دیگه میخواد انجام بده 

حالا من هفته قبلش تو خواب دیدم این اتفاقو در حالی که روحمم خبر نداشت از این صحبتا

خیلی این مدلی میشم مامانم به حسام ایمان داره خودمم

از وضعیت مالی آینده من می‌گی و اینکه ما مهاجرت می‌کنیم؟

وضعیت مالیتون رواله به شرطی که بیگدار به آب نزنید و ایران بمونید 

مهاجرت هست ولی خیلی سخت و پشیمونی همراهشه

2706