2726
اره یه عالمه..شیرت زیاده..چربه 

شیرخکشیه،بعدم میگم که شیر کم میخوره، مثلا بچهای ۴_۵ ماهه شاید توی هر وعده ۵_۶ پیمانه شیر بخورن، ولی دختر من ۲ پیمونه هم که بخوره بازم بالا میاره 

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
من الان ۱۰روزه زیرنظر دکتر بهش غذای کمکی میدم

کار خوبی میکنی بخدا هیچی نمیشه بدید بچه ها بحورن گناه دارن مخصوصا رفلاکسیا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدنیا اومد چند کیلو‌بود از لحاظ جثه ریز هست احتمالا از معدش هست  بچه دختر خالم اینجور بود دکتر ...

یه ماه زودتر به دنیا اومد بچم، وزنشم کم بود ۲‌۱۰۰

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2728
یه ماه زودتر به دنیا اومد بچم، وزنشم کم بود ۲‌۱۰۰

خب عزیزم همونه نگران نباش یک مقدار معده اش قویتر بشه خوب میشه این بچه که من میگم ثانیه شیر تو معده اش نمیموند مادرش مدام کریه میکرد اما سر نه ماه خوب سد 

رفلاکس همینه دیگه موقع شیر دادن سرشو بالا بزار قشنگ اصلا کاملا خوابیده شیر نخوره تا زود بره پایین ...

هرکاری بگی میکنم، وقتی بخواد بالا بیاره هیچی جلو دارش نیست، گاهی اوقات تایم زیادی از شیر خوردنش گذشته، باهم حسابی بازی کردیم، اصلا فکرشم نمیکنم بخواد بالا بیاره ولی یهو فواره میزنه بیرون اونم حجم زیاد

شیرخکشیه،بعدم میگم که شیر کم میخوره، مثلا بچهای ۴_۵ ماهه شاید توی هر وعده ۵_۶ پیمانه شیر بخورن، ولی ...

پسر خواهرم اینجوری بود روزای اول تو شیشه بود مادرش پیشش نبود دکتر میگفت حال نوزادتون خوب نیس استفراغ خطر ناکه ولی وقتی خواهرم اومد بهش شیر داد خو ب شد دیگه و هیچوقتم بهش شیرخشک نداد

شایدم خساسیت داره

نمیدونم چرا‌ دکترش هیچی نگفته تا الان 

چندبارم‌گفتم شیرشو عوض کنیم گفته نه( نظر دوسه تا دکتر دیگه هم این‌بود نمیخواد شیرو عوض کنید)

هرکاری بگی میکنم، وقتی بخواد بالا بیاره هیچی جلو دارش نیست، گاهی اوقات تایم زیادی از شیر خوردنش گذشت ...

الهی بگردم اخه چرا اینجوریه

انشالله زودتر غذاخورش کن حتماااا

شایدم شیرخشکش بهش نمیسازه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
نمیدونم چرا‌ دکترش هیچی نگفته تا الان  چندبارم‌گفتم شیرشو عوض کنیم گفته نه( نظر دوسه تا دکتر د ...

چیه شیرخشکش

2706