2726

دخترم ۴ماه و نیمه اشه،رفلاکسش هنوز بهتر نشده

با اینکه یه مدت دارو میخوره جدیدا تمایلی به خوردن دارو نداره همشو توف میکنه

گاهی همون لحظه که شیر خورده بالا میارش ، گاهی یک ساعت بعد حتی، بازم شیرو به همون صورت که خورده بالا میاره، یعنی توی این یک ساعت نباید تغییر شکل میداد؟؟؟

چیکار کنم؟ شیرخشکیه، ولی روند وزن گیریش خیلی زیاد نیست، بسکه کم شیر میخوره همون یه مقدار کمم بالا میاره، گاهی ۳۰ تا میخوره اونم بالا میاره 

دکتر گوارش اطفالم میبرمش

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

قشنگ آروغ میزنه؟

وقتی میخوابه سرشو بالا بزار خیلی بالا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۵ ماهش کامل شد کمکیشو کم کم شروع کن 

غذاخور بشه خیلی خوب میشه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دخترمن۵ماهشه همینطوره.شیر ک میخوره بلافاصله بالا میاره .بردمش دکتر دارو بهش میدم یکمی بهترشده ولی کامل برطرف نشده.وزن گیریش هم خیلی کمه.من شیر خودمو میدم شیرخشک خیلی کم.دکتر گفت شیرخشک بیشتر بهش بده

قشنگ آروغ میزنه؟ وقتی میخوابه سرشو بالا بزار خیلی بالا

آره گاهی آروغ میزنه ولی آروغ که چه عرض کنم، یه صدای خیلی بلند همراه با عوق زدن، طوری که میگیم الانه که بالا بیاره

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
شاید آلرژی داره

نمیدونم دکترش چیزی نگفته

دخترمن۵ماهشه همینطوره.شیر ک میخوره بلافاصله بالا میاره .بردمش دکتر دارو بهش میدم یکمی بهترشده ولی کا ...

دارو چی بهش داد، دخترم یک ماه دارو خورد، بازم بالا می اورد، ولی اشتهاش بهتر شده بود، دوباره اشتهاش خیلی کم شد و بالا اوردنشم بیشتر شده

جدیدا دیگه حتی داروهم نمیخوره توفش میکنه

آره گاهی آروغ میزنه ولی آروغ که چه عرض کنم، یه صدای خیلی بلند همراه با عوق زدن، طوری که میگیم الانه ...

رفلاکس همینه دیگه

موقع شیر دادن سرشو بالا بزار قشنگ

اصلا کاملا خوابیده شیر نخوره تا زود بره پایین شیرش بالا نیاره

تا ۲۰ دقیقه بعد از شیر اصلا دراز نکشه

من اینکارارو میکردم بالا نمیاورد

بدنیا اومد چند کیلو‌بود از لحاظ جثه ریز هست احتمالا از معدش هست 

بچه دختر خالم اینجور بود دکتر گفت تا نه ماه خوب میشه از معده اش هست  دقیقا شیر همونجور بالا میاورد سر نه ماه خوب شد اما کلا این بچه ها تا آخر لاغر میمونن ‌خوش اندام الان اون که میگم بزرگ شده اما ریزه میزه هست هنوزم غذاش به نسبت بقیه کمه 

2706