2726
عنوان

شما چطور ناراحتی ها و اشتباهات گذشتتون رو فراموش کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 32 پست

فراموش نکردم و گاهی یادشون میوفتم و کلی خودمو دوباره سرزنش و اذیت میکنم 

اما همیشه با خودم تکرار میکنم  که همه ی ادما اشتباهاتی دارن ک حتی ممکنه از تو بزرگتر باشن و اینو بدون ک تو درس و تجربه گرفتی ازشون و بارها بابتشون عزاداری کردی و الان همونا باعث شدن قوی تر بشی پس دیگه بهشون فکر نکن و بابت همین ک دوباره تکرارشون نکردی خودتو دوس داشته باش و بعدشم ۵ تا صلوات به نیت ام البنین برا ارامش اعصاب و روانم میفرستم و در ۹۹ درصد مواقع واقعا از فکرش بیرون اومدم و حالم بهتر شده 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
😔چطور وقتی یادت میافته اتفاق بد زندگیت خودت رو آروم میکنی 

اون اتفاق بد افتاده 

دیگه نمیشه کاریش کرد 

وقتی خودتو بخاطر سرزنش کنی جز اذیت کردن خودت هیچ تغییری تو زندگیت ایجاد نمی کنی

اما اگه به عنوان یه درس بهش نگاه کنی می تونی اون اتفاق بد رو به یه درس خوب تبدیل کنی تا هیچ وقت تکرارش نکنی و هیچ وقت دوباره مثله الان ناراحتت نکنه 🙂🙃❤

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آروم نمیشم زندگی برام مثل جهنمه

خدا بزرگه. 

منم آرامش ندارم تو زندگی

زندگیم پر از حفره اس 

اگع جمله های بود که میدونستم حالت رو خوب می‌کنه میگفتم . ولی وقتی بلد نیستم حال خودم رو خوب کنم پس چیزی ندارم که بگم....😔

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
2728
فراموش نکردم و گاهی یادشون میوفتم و کلی خودمو دوباره سرزنش و اذیت میکنم  اما همیشه با خودم تکر ...

پر از آرامش بود . ممنون 

همه مشکل دارن ‌‌اما چرا من مشکلاتم تمومی نداره

گاهی وقت ها احساس میکنم دارم ناشکری میکنم. نتیجه ناشکری هامه ولی میبینم نه هر کاری میکنم اوضام بدتر میشه

نمیدونم حکمت خدا چیه  

خدا بزرگه.  منم آرامش ندارم تو زندگی زندگیم پر از حفره اس  اگع جمله های بود که میدونستم ...

کاش زودتر بمیرم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
اون اتفاق بد افتاده  دیگه نمیشه کاریش کرد  وقتی خودتو بخاطر سرزنش کنی جز اذیت کردن خودت ...

آره ای کاش بتونم اینقدر قوی بشم که از این دید به مشکلات گذشته نگاه کنم. ولی میدونی خیلی سخته وقتی یه اشتباه باید همیشه همراهت باشه . اشتباه که نه یه رفتاری که باید انجام میدادم و ندادم میشه گفت حسرت 

اینقدر در حاضر ناراحتی و غم دارم که دیگه فرصتی برای  فکر کردن به ناراحتیهای گذشته ندارم...

چی بگم 

خدا به هممون کمک کنه 

بعضی وقتا میگم حکمت خدا از این همه سختی برای بنده هاش چیه

خدا کنه که خیر باشه 😔

پر از آرامش بود . ممنون  همه مشکل دارن ‌‌اما چرا من مشکلاتم تمومی نداره گاهی وقت ها احساس میک ...

مشکلات تو زندگیه هممون هست و خدا به اندازه ی توان هر کس بهش مشکل میده و اینم باور داشته باش ک قطعا به اندازه ی بزرگی مشکلش صبر هم بهش میده 

فقط کافیه ذهنتو از گذشته رها کنی تا کمتر اذیت بشی 

گذشته دیگه گذشته هر چ بیشتر بهش فکر کنی به خودت بیشتر اسیب میرسونی 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
آره ای کاش بتونم اینقدر قوی بشم که از این دید به مشکلات گذشته نگاه کنم. ولی میدونی خیلی سخته وقتی یه ...

تو هنوز زنده ای هنوز فرصت داری...بازم میتونی کارایی انجام بدی که حالت رو خوب کنه...من خودم گذشته فوق وحشتناکی داشتم...ولی خیلی وقته تصمیم گرفتم فکر نکنم بهش چون چیزی جز غصه و حسرت نصیب آدم نمیشه...منتها مسئله اینه که اطرافیانم نمیذارن حال الآنمم خوب باشه

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
2706