2703
2553

بعضی وقتها داری زندگیت رو میکنی ، یه چیزی باعث میشه خاطرات و اشتباهات گذشته ات یا ناراحتی هایی که داشتی رو به یاد بیاری و همون باعث بشه کل روز یا حتی کل هفتت خراب بشه 😔 

شما چیکار میکنید به روال عادی زندگی برگردید ؟! 

خیلی برام محترمید و ممنون از اینکه به تاپیکم اومدید اما خواهشاً خواهشاً اگه کسی میخواد شعار بده نمی‌خوام چیزی بفرسته. کمی حالم خوش نیست .

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

من هیچ فراموشش نمیکنم چون تا آخر عمرم باید تاوان پس بدم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

نکردم. سعی میکنم بهش فکر نکنم ولی وقتی یادم میاد خیلی ناراحت میشم

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

من هیچوقت نبخشیدم و فراموش نکردم اشتباهات خودمو

اما عمم میگه اشتباها لازمن تا به عنوان یه درس بقیه ی زندگیت بهت کمک کنن... 

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

هممون اشتباهاتی داشتیم اگه قرار یاشه همش بهش فکر کنیم که نمیشه

خودمو بخشیدم و قول دادم درست رفتار کنم و از اشتباهم درس بگیرم

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
😔چطور وقتی یادت میافته اتفاق بد زندگیت خودت رو آروم میکنی 

آروم نمیشم زندگی برام مثل جهنمه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2706