2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه میگفت من پاک زندگی کردم

اینجا دیگه نیاز به گارد گرفتن داره فردا باهاش کامل حبت کن

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2714

سلام ، عزیزم هر باغچه ای بیل بزنی کرم داره ‌. حضرت آدم خودش خطاکرده ما که آدمیم جای خود داریم.

از گذشته بپرهیز و سعی کن در لحظه زندگی کنید.

میگن به یک نفر به دید روز قبلش نگاه نکن شاید توبه کرده و پاک تر از تو

من تازه عروسم یه ماهه که عروسی کردم الان که شوهرم خواب بود گوشیشو برداشتم پیامای سال قبلشو با دوست ...

یا خدا. ببین اول مطمعن شو که این موضوع حقیقت داره، بعد که مطمعن شدی تا بچه دار نشدی جدا شو ولی قبلش پیشه یه مشاور برو 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
من تازه عروسم یه ماهه که عروسی کردم الان که شوهرم خواب بود گوشیشو برداشتم پیامای سال قبلشو با دوست ...

خب اون موقع اصلا با شما نبود و روابطش زندگی مجردیش به شما ربطی نداشت واینی که گفتی یه چیز خیلی عادیه😐 

یه جمله هم هست میگه *گذشته درگذشته*🍀💚

و اگه نظرمو بخوای ، گوشی چک کردن خیلی کار زشتیه و نوعی تجاوز به حریم شخصیه پیشنهاد میکنم دیگه این کارو با هیچکس نکن،خودتو بزار جای اون طرف عصبانی نمیشی؟

2706