2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه عروسم یه ماهه که عروسی کردم الان که شوهرم خواب بود گوشیشو برداشتم پیامای سال قبلشو با دوست ...

خب منم شوهرم قبلاباخیلیابوده ببخشیدخودمم بودم 

ولی هرچی که بود مال گذشته بودومرد مهم الانه 

2728
من تازه عروسم یه ماهه که عروسی کردم الان که شوهرم خواب بود گوشیشو برداشتم پیامای سال قبلشو با دوست ...

سعی کن باهاش صحبت کنی راجبه این قضیه نزار بمونه دلت اگه تونست متقاعدت کنه ک سمت این‌چیزا نمیره دیگه توعم ببخشش البته ک هرچیم بوده برا قبل بوده ولی باز ب نظرم راجبش صحبت کنی بهتره نزار زندگیت اول راهی ب هم بخوره

نه هیچ چیز بدی ندیدم همیشه با هم هستیمو گوشیش دستمه اما اون پیاما حالمو خراب کرد

نباید میخوندی قربونت برم.

شما خودت قبلا با کسی نبودی؟

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
نباید میخوندی قربونت برم. شما خودت قبلا با کسی نبودی؟

جوابش پیش خودت ها

قصد فضولی ندارم

فقط میگم هر کسی گذشته ای داره.

نگاهت به جلو باشه و اگه چیزی ندیدی ازش زندگی کنید با هم.

ببخشش

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
سنتی بود رل داشتم اما رابطه جنسی نه که

قبلا بهت هیچی نگفته بود؟

کلا گفتید در باره روابطتون؟

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2706