2328
نباید میخوندی قربونت برم. شما خودت قبلا با کسی نبودی؟

جوابش پیش خودت ها

قصد فضولی ندارم

فقط میگم هر کسی گذشته ای داره.

نگاهت به جلو باشه و اگه چیزی ندیدی ازش زندگی کنید با هم.

ببخشش

فکر کن داری از دل درد میمیری و حس میکنی اون پایین الان غوغاس و قراره تو خون غرق شی بعد که میری دستشویی میبینی هیچ خبری نیست.مگه من مسخره ی باباتم آشغال؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنتی بود رل داشتم اما رابطه جنسی نه که

قبلا بهت هیچی نگفته بود؟

کلا گفتید در باره روابطتون؟

چاو رهه‌ش ☪️  دوعای له که‌سی ناکه‌م،که‌س به خوی خوش بیه ! دوعای خوی ئه‌کم خوا گیان ، بخته‌کی رهه‌ش بیه⚡️                                    دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱                                                                                      بزرگترین رویای من نواختن ویولنه🎻                                             تو رابطه ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی یه بار خودت و برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن.                                                کیمیای عزیزم، امیدوارم یه روز منو ببخشی ولی اینو بدون که تا ابد شرمنده خودت و مهربونیاتم♡
2343
فداتشم منم شوهرم ی رگش لره اما لهجه ندارن متاسفانههه

شوهرمنم یه رگش لره یه رگشم کرده منم ترکم ترکیبیم😅

سومین کاربریمه😑   چی میشه منم باردارشم وبچم بمونه ونمیره🥺💔
نه میگفت من پاک زندگی کردم

اینجا دیگه نیاز به گارد گرفتن داره فردا باهاش کامل حبت کن

چاو رهه‌ش ☪️  دوعای له که‌سی ناکه‌م،که‌س به خوی خوش بیه ! دوعای خوی ئه‌کم خوا گیان ، بخته‌کی رهه‌ش بیه⚡️                                    دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱                                                                                      بزرگترین رویای من نواختن ویولنه🎻                                             تو رابطه ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی یه بار خودت و برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن.                                                کیمیای عزیزم، امیدوارم یه روز منو ببخشی ولی اینو بدون که تا ابد شرمنده خودت و مهربونیاتم♡

سلام ، عزیزم هر باغچه ای بیل بزنی کرم داره ‌. حضرت آدم خودش خطاکرده ما که آدمیم جای خود داریم.

از گذشته بپرهیز و سعی کن در لحظه زندگی کنید.

میگن به یک نفر به دید روز قبلش نگاه نکن شاید توبه کرده و پاک تر از تو

من تازه عروسم یه ماهه که عروسی کردم الان که شوهرم خواب بود گوشیشو برداشتم پیامای سال قبلشو با دوست ...

یا خدا. ببین اول مطمعن شو که این موضوع حقیقت داره، بعد که مطمعن شدی تا بچه دار نشدی جدا شو ولی قبلش پیشه یه مشاور برو 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
عزیزدلم من تومدرسمون چون خوابگاهی بود همیشه دوست ترک داشتم واقعاااا ک‌مهربونترینیننن

قربونت برم عزیزم مهربونی ازخودته😜 خودت گلی که مهربونی دیدی🥰

سومین کاربریمه😑   چی میشه منم باردارشم وبچم بمونه ونمیره🥺💔
من تازه عروسم یه ماهه که عروسی کردم الان که شوهرم خواب بود گوشیشو برداشتم پیامای سال قبلشو با دوست ...

خب اون موقع اصلا با شما نبود و روابطش زندگی مجردیش به شما ربطی نداشت واینی که گفتی یه چیز خیلی عادیه😐 

یه جمله هم هست میگه *گذشته درگذشته*🍀💚

و اگه نظرمو بخوای ، گوشی چک کردن خیلی کار زشتیه و نوعی تجاوز به حریم شخصیه پیشنهاد میکنم دیگه این کارو با هیچکس نکن،خودتو بزار جای اون طرف عصبانی نمیشی؟

2344
2052
2037
2108