2703
2553

من کارتاش دست خودمه 

هرچی نیاز دارم میخرم

- خدا در نهایتِ زیبایی میگه : ‹‍ فَانّكَ بِاعيُنِنَا › یعنی : ‹‍ تو در حفاظت کامل مایی ! ›  میخوام بگم اگر فقط خدا رو داری نگران هیچی نباش . . جوری ازت مراقبت میکنه و مسیرایی رو بهت نشون میده که هیچ کسی نمی‌تونه ! هیچ کسی مثل خدا نمیتونه ازت محافظت کنه و راه رو بهت نشون بده👌😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از همون اول بهم گفت هرماه یه مقدار پولی به کارتت واریز میکنم بابت اینترنت و شارژ و اینجور چیزا اوایل ۱۵۰ بود 

الان هر ماه ۴۰۰ ۵۰۰ تومن واریز میکنه اینترنت شارژ مکالمه رایگان پس انداز برا خودم چون میگه نمیتونم دیگه همیشه یا شارژ بگیرم یا اینترنت برات اول ماه واریز میکنم تا اخر ماه داشته باشی 

دیگه لباس و ارایشگاه و این چیزا هم خودش هروقت لازمم بشه داشته باشه  بهم پول میده 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2720

پول و کارتای شوهرم کلا دست منه، خودش بخواد چیزی بخره از من پول میگیره  

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
2714
2706