2737
2734
عنوان

سنا خانوم چه کسی هستن؟

522 بازدید | 16 پست

من نمیشناسم الان تاپیکشون رو دیدم و همه بهش سلام کردید یه جورایی میشناسیدشون

میشه برا منم بگید

برای اینکه قوی شی و با تجربه باید ضربه بخوری باید قلبت بشکنه باید له شی🙃💔که تجربه به دست بیاری💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقدر معروفه چرا من نمیشناسم پس🤣🤣🤣

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
@سنا     @سنا-سارا ‍  @سنا(مامان_فندق) ‍  @بهار-سنا ‍  ...

نه ایشون

@سناخانوووم‍ 

برای اینکه قوی شی و با تجربه باید ضربه بخوری باید قلبت بشکنه باید له شی🙃💔که تجربه به دست بیاری💫
2738
انقدر معروفه چرا من نمیشناسم پس🤣🤣🤣

منم نمیشناسم والا یدفه دیدم کل می نی سایت سلام کردن😂

نه ایشون @سناخانوووم ‍ 

۱_ منم در جواب یه سلام پر انرژی از یه ادم غریبه پر انرژی تر جواب میدم

۲_ متاسفانه بخاطر سن یکم پایین کاربرا اینجا اکیپای دوستی زیاده پس دنبال کننده هاهم بیشتر میشه دیگه

۳_ معروفیت تو سایت بارداری😂آرزوی قشنگی نیست

۴_ یه نصیحت به عنوان خواهرت هرچقدر ساکت تر و بی حاشیه تر باشی آسه بری و آسه بیای زندگیت طولانی تر و با آرامش تره

(((قبل از اینکه پستی که مدنظرت هست رو تایپ کنی به این فکر کن که اینم حق الناسه ممکنه از نظر تو شوخی چند لحظه ای باشه ولی ممکنه دل یک نفرو بشکنه یا مسیر زندگیشو عوض کنه))) بختیاریم روانشناسی رو به سبک خودم  تدریس میکنم اما هیچ ادعایی روش ندارم من فقط نظرم رو به عنوان یک دوست بهت میگم. خارج از ایران بزرگ شدم  و روی هم ۱۰ ساله که ایرانم و مثل همه از مسلمانی فقط اذان داخل گوش رو داشتم  اما از یک سن به بعد درباره ی اسلام واقعی و شناخت خدا مطالعه کردم و مسلمان شدم  لینک کتاب ها  🧡حسین (ع)🧡نزدیکترین رفیق منه و یکی از دلایلم برای اسلام درسته منم مثل تو از شرایط ناراضیم و از اجبارهای مسلمان نماها بیزار حتی از آزادی شماهم دفاع میکنم چون من اسلام واقعی رو شناختم و قسم میخورم شبیه چیزی نیست که چندین ساله توسط کسایی به شما درس داده شده که اسلام رو به نفع خودشون تغییر دادن🩶🩶
۱_ منم در جواب یه سلام پر انرژی از یه ادم غریبه پر انرژی تر جواب میدم ۲_ متاسفانه بخاطر سن یکم پایی ...

موافقم😂❤️

موافقم😂❤️

سنا یه دختریه ک عاشق پسر عمش بود ولی پسره نمیدونسست ولی پسر عمه کوچیکه ک برادر عشقش بود میاد خواستگاری و اینجا میاد قضیه رو میگه و بچه ها هم نیگن برو ب پسربزرگه عمع بگو دوسش داری و داداششو دوست نداری اونم زنگ میزته بعش میگه ولی پسر بزرگه میگه نه داداشم دوست داره و اینا پسر خوبیه باهاش ازدواج کن خلاصه سنا هر چی میشد میومد اینجا تعریف میکرد اخرش پسر کوچیکه عمه رو رد میکنه و هی استوری غمگین میذاره تا اینکه پسر بززگه عمع بهش زنگ میزنه و میگه اونم دوسش دارهو ....سنا ۱۹ سالشه پسره ۲۸ فک کنم .تاپیکاش خوب بود ولی الان نمیدونم چرا تعلیق شده

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
سنا یه دختریه ک عاشق پسر عمش بود ولی پسره نمیدونسست ولی پسر عمه کوچیکه ک برادر عشقش بود میاد خواستگا ...

باز تعلیق شد؟😐

2706