2726
دکتر بمن گفت شیاف دیکلوفناک اصلا برا بچه خوب نیس 

وقتی چاره ای نباشه باید یجوری تب رو پایین اورد ضرری نداره دختر من تب میکنه با هیچی جز دیکلوفناک پایین نمیاد

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی چاره ای نباشه باید یجوری تب رو پایین اورد ضرری نداره دختر من تب میکنه با هیچی جز دیکلوفناک پایی ...

گفت مثلا شیاف استا بزار دیدی پایین نیومد بروفن و بهش اضافه کن میاد پاین

یکم‌دستمال خیس کن با اب ولرم سرد و گرم نباشه بزن ب سرش دست و پاهاش و شکمش

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2728
پاشویه کن با آب وسرکه یا آب ونمک اگه تبش زیاده هر ۴ ساعت استامینوفن وهر۶ ساعت پروفن بده دخترمن دوسا ...

دفعه اوله انقدر تبش بالا و طول کشیده  چهار روزه تب داره

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸
گفت مثلا شیاف استا بزار دیدی پایین نیومد بروفن و بهش اضافه کن میاد پاین

بیادم پایین به یه ساعت نشده دوباره تبش میره بالا برای دختر من اینطوره

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

منم دو سه روز پیش تب داشت الانم کمی باز دارع بردمش بیمارستان

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
دفعه اوله انقدر تبش بالا و طول کشیده  چهار روزه تب داره

برادختر منم اینجوری بود با استامینوفن اصلا تبش پایین نمیومدچندبار دکتر بردیم همشونم فقط استامینوفن میدادن خدا خیرش بده یه دکتری گف دوتاشم باید بدی بعد که دوتاشم دادم قشنگ تبش کنترل شد ویروسیه طول میکشه

2706