2703
2553
عنوان

توروخدا بیاید مثل ی خاهرراهنمایی کنید😔اسکرین شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 159 پست

عزیزم‌همون عکس چت اول رو دیدم خیییلی ناراحت شدم من نظرات بقیه رو نخوندم اما خواهرانه دارم نظرخودمو میدم و کسی هم لطفا نیاد طلبکارانه ریپلای بزنه پست منو 😐هرکسی یه طرز فکری داره و ی راهکاری که استارتر میخونه و به نتیجه میرسه چیکارکنه و حرف کی به شرایطش و..نزدیکتره شاید انجام بده شاید نده شاید رابطه بهتربشه شایدم نشه

نظرم این هست که هرچه زودتر از این اقا جداشو خودت به خودت رحم کن این اقا انگار کینه ای هست وکینه کرده وخیلی طلبکاره و احترام روحفظ نمیکنه درضمن گفتی رابطه کامل هم نداشتی پس چه بهتر ک الان جدا بشی مطمان باش بعدا خیلی ازاین تصمیت خوشحال میشی حالا اگ وابسته هستی ودوسش داری به مرور زمان این وابستگی ودوست داشتن ازبین میره چه الان که جدا بشی چه خدایی نکرده بری تواین زندگی بااین اقاو کلی اذیت شی ودراخر جدا بشی انقدر ک اخلاق ورفتارش بدهست .ازبزرگترهات کمک بگیر .جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته .موفق باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین هرچی میشه میگه تقصیرتو بود ک من بددهن شدم اگه بهم توجه میکردی اگه فلان کارومیکردی اگه خونوادت ا ...

اینها همش بهونس اونم توروشناخته میخواد کاری کنه هی عذاب وجدان بگیری اون الان باید تورو روسرش بزاره فعلا خرش از پل نگذشته اینجورافسار گسیخته هست حالا ببین عقد کنی بری زیری سقف و...دیگه خودت میگی عجب غلطی کردم زن این وعروس این خانواده شدم بابا بخودت بیا اخه به چه قیمتی یکم از زندگی پر درد ومشکلات بقیه بخون وعبرت بگیر اونهایی ک نامزدی و..باعشق وتجملات بود و طرف زن ونامزدشو عروسشونو روسرشون میزاشتند بعدعروسی هزارویک مشکلات ودعوا وتوهین شنیدن وداشتن وای بحال تو سالی ک نکوست ازبهارش پیداس خوددانی

مول باز چیه چه بد دهن عوضی اگه کسی درباره خانواده من اینجوری جرف بزنه جرش میدم 

واقعا چرا اینقدر راحت اینقدر زود که هنوز نمیدونی قطعی هست یا نه خودتو در اختیارش گذاشتی باهم رابطه داشتین

2720
من بین حس وابستگیو تنفرو دلسوزی گیرکردم همش دلم براش میسوزه ک ۳۱ سالشه دیگه نمیتونه عاشق کسی بشه من ...

ما یه آشنایی داشتیم سر دلسوزی و وابستگی موند الان دوتا بچه داره

جدا شده همش گریه میکنه برا دوتا بچه هاش 

همون مردی ک6 دلش براش میسوخت بچه هارو کرده برگ برنده اونا رو آزار میده تا اینو بسوزونه

دلت میسوزه بدون تاوان بزرگی میدی حتی اگه بچه نیاری

جوانی.....زمان......امتیازهایی که دوشیزه داره......و...

کاش زودتر به خودتون بیاید

من اینجوری وقتا نظر نمیدم چ تو دنیای مجازی یا واقعی

میگم حق الناس نشه برا اون طرف شاید تنها گزینه باشه براش این طرف

ولی میدونم هیچ کس تا آخر عمر پاسوز کسی نمیشه اونطور تاوان سنگینی برا هردوطرف تحمیل میشه

بعدشم مادربزرگ دوستم 75سالشه 4ساله ازدواج مجدد کرده اونم با عشق هر دوطرف لیلی مجنونی

عاشق شدن سن نمیشناسه

حالم ازش بهم خورد

واقعا حیفی باور کن با این ادم به جایی نمیرسی

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
مادرپدرمن به هیچکس نگفتن مانامزدیم یعنی هیجکس نمیدونه چون کلا راضی نیستن  بنطرتون حق داره ینی ...

جداشوازش خیلی بی ادبه

وقتی میتونی معلم بشی ویک همسرتحصیلکرده ....

اصلاشمامقصرم باشی این توهین ها به خودت دخانواده ات؟ !تمومش کن

2714

استارتر من اومدم تاپیک های قبلیتو خوندم و تو به شدت منو یاد دوستم انداختی از ۲۰تا ۳۰سالگیش عمرش پای دوس پسرش که بعدم شوهرش شد رفت پسره دقیقا رفتارای نامزدتو داشت احساس گناه و مقصر بودن میداد به دختره توهین میکرد حتی با اینکه دختره سر بود پسره از بالا بهش نگاه میکرد و  اخرم خیانت کرد بازم دختره کنار میومد سر هر دعوا میرفت عذرخواهی و منت کشی  میگفت حتما تقصیر منه و و و تا اخر خود پسره خونه رو ترک کرد حتی خونه هم مال دوستم بود الان جدا شدن ولی دوستم با قرص اعصاب میخابه همش افسرده لرزش دست داغووووونه داغون .

توو با خودت این کارو نکن من نمیدونم داستانت درووغه یا راست ولی اگه راسته من زیاد برا کسی وقت نمیذارم و تایپ نمیکنم ولی دوس داشتم تورو راهنمایی کنم خودتو نجات بده حتی اگر باکره نیستی این ادم بی ارزشه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود